Hejka jestem Małgosia mieszkam w Gdańsku. Mieszkam sama z mamą .
Tej nocy wleciało mi coś do pokoje przez okno które było otwarte . Bardzo się przestraszyłam i wyleciałam z łóżka aby zobaczyć co to ! Okazało się ze to była Jessica (BFF Małgosi ) . Ona jest wampirem !! Chciała ugryźć w szyję dziewczynę aby zostały na tym świecie do końca ludzkości.Ona się zgodziła.I dziab w szyję.
Kolejna część za pare dni i obiecuję będzie o wiele dłuższa !!
