YOU ARE READING 04:58 Poetry Ma ne znam više bre. #neznam #poetry #sarkazam I 277 20 2 by odbacena by odbacena Follow Share Post to Your Profile Share via Email Report Story Send Send to Friend Share Post to Your Profile Share via Email Report Story Počela bih opet slušati najgoru muziku koja je mogla bitinapravljena u 21. veku samoda bih opet imala hiljadutema da ti njima dosađujem.Samo da ne prođe ali, oh ne prošlo je! 3.3.2018.