Beköltözés

8 2 0
                                        

Allig három éve, hogy a szüleim meghaltak, és mégis, mintha tegnap lett volna. Ma pedig egy emlékekkel teli házba költözöm, ami a szüleimé volt. Szerették nagyon, ezért az volt az utolsó szavuk, hogy bármi történjék, enyém lesz a ház. Elérkezik a pillanat, mikor megtekintem az új lakhelyem. Belépek a nyikorgó ajtón, és síri csönd támad. Felmegyek a lépcsőn és meglátok egy cédulát a nevemmel (ez áll benne) : a szobád egyenesen a folyosó végén található,aláírás....nincs. Felnéztem és elintudlam az ajtó felé, amikor megfogtam a kilincset és beléptem minden olyan szomorú volt körülöttem. Körbe néztem a házban, de nagyon elfáradtam, szóval lepihentem. Miközben aludtam besötétedett. Ilyesztő hangokat hallottam az alaksorból,Nem foglalkoztam vele, mert azt hittem, hogy csak a szél. Több éjszakánként hallottam és már nagyon zavart, fogtam a zseblámpát és halkan megnéztem mi lehet az (tudni lehet hogy nem vagyok egy ilyedős lány). Bementem és furcsa dolgokat láttam. Visszaakartam futni, de már túl késő volt. Megfordultam és az ajtó zárva volt. Nagyon megijedtem,mögöttem elsuhant egy árny és azt mondta : ez az utolsó napod. Nem tudtam mire véljem, rossz érzés fogott el. Utána hányingerem lett és belenéztem a tükörbe láttam valaki ott áll mögöttem és vérzik a fejem... Utána már csak annyira emlékszem hogy jött a mentő és bevitt a kórházba. Láttam ahogy újra élesztenek. Nem sikerült. Ott voltam a saját temetésemen és kívülről néztem az egészet, ahogy gyenge, vérben ázott testemet koporsóba emelik, onnan pedig a föld alá temetik. Nem értettem mi volt ez az egész és ki ölt meg. Azóta próbálok kiszabadulni a saját börtönömből........

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Dec 17, 2017 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

The KillerStories to obsess over. Discover now