On -uczeń 3 klasy liceum, mieszkajcy wiele kilometrów dalej, zabawny, smieszny, pełen życia, dusza towarzystwa.
Ja- szara myszka, zakompleksiona nastolatka z bujna wyobraznią, mysląca tylko o sobie , samotna.
On i Ja poznaliśmy się na jednym z portali randkowych . Bylo cudownie tylko ze Ja ciagle kłamałam.
