M-am întors

45 8 4
                                        

După o perioadă destul de lungă de inactivitate (despre care nici nu m-am obosit să văd cât a fost) m-am întors. După cum am mai scris de multe ori în trecut, nu o să părăsesc niciodată Wattpad-ul, pentru că site-ul ăsta mi-a permis să mă prezint (cre' că amu-s doi ani) încă de când eram entuziasmată de ideea acestui site, dar nu ştiam cum să mă exprim decât în felul meu neştiutor şi retardat, până acum, când înţeleg ce retardată eram (nu-i de parcă n-aş mai fi) şi realizez că am aici oameni care s-au adaptat persoanei mele de atunci, oameni cu care pot păstra legătura prin intermediul acestui site şi acum.

N-o să fiu eu prea activă, da' o să mă întorc mereu aici.

P.S.: Bă, ai de plm, voi aţi citit ce elocventă m-am făcut? Nu vă spărieţi, modu' meu de exprimare s-a schimbat, da-s tot cum eram înainte. 

Alt P.S.: Mulţam de spam! Mai ales ţie, @ifoxuel. (^_*)/ <3

OriceStories to obsess over. Discover now