Mutarea in Constanta

8 2 1
                                        

Bună eu mă numesc Andreea am 15 ani îmi place să cânt să desenez si să mă plimb cu filele.
Povestea mea:
*Dimineaţa:*
Mama: Andreea ţi-ai făcut bagajele?
Eu: Da.
Mama: Mama,ta,biologică va ajunge într-o jumatate de oră
Eu: Bine.
*După câteva ore:*
Mama: Cum ţi se pare noua ta casă?
Eu: Da. E foarte frumoasă! Eu mă pun să dorm!
Mama: Noapte bună,scumpo!
Eu: Noapte bună, mamă!
*Dimineaţa:*
Mă trezesc îmi aleg din dulap o ţinută. Merg la baie îmi fac rutina zilnică si fac un duş.Mă îmbrac aşa:

Îmi las părul desprins si mă machiez natural

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Îmi las părul desprins si mă machiez natural.
Mama: Neaţa! Cum ai dormit?
Eu: Neaţa! Bine,tu?
Mama: Bine. Ai mănâncă
Eu: Bine.
*După câteva minute:*
Eu: Mamă,eu ies să văd orasul!
Mama: Bine,scumpo du-te! Vezi că peste o oră vin doi gemeni să te cunoască. Sunt vecini cu noi.
Eu: Bine
*Perspectiva mea:*
Mă plimbam pe stradă gândindu-mă la tot felul de chestii când trebuie să mă întorc acasă.
*Acasă:*
Eu: Mamă m-am întors!
Mama: Bine
Eu : Merg în camera mea
Mama: Bine
*Perspectiva mea:*
Eram în camera mea când o aud pe mama că au ajuns băietii .
Mama: Andreea,au ajuns!
Eu: Spune-le să vină la mine in camera.
Iar apoi vad că intră în cameră doi băieți blonzi si înalti.
Ei: Bună
Eu: Bună
X: Eu sunt Vlad,tu trebuie să fi Andreea,nu?
Eu: Stiu cine sunteți! Da eu sunt.
Cristi: Ok sper să ne intelegem bine.
Eu: O să ne intelegem cu siguranta!
*Perspectiva lui Vlad:*
În sfârșit am întâlnit-o pe Andreea e aşa de frumoasă...zâmbetul si ochii ei perfecti pur si simplu le ador.. wow cred că m-am îndrăgostit..
  

SPER SA VĂ PLACĂ ACEASTĂ CARTE SI SCUZAȚI-MA PENTRU GRESELI

DestinulStories to obsess over. Discover now