Bună eu mă numesc Andreea am 15 ani îmi place să cânt să desenez si să mă plimb cu filele. Povestea mea: *Dimineaţa:* Mama: Andreea ţi-ai făcut bagajele? Eu: Da. Mama: Mama,ta,biologică va ajunge într-o jumatate de oră Eu: Bine. *După câteva ore:* Mama: Cum ţi se pare noua ta casă? Eu: Da. E foarte frumoasă! Eu mă pun să dorm! Mama: Noapte bună,scumpo! Eu: Noapte bună, mamă! *Dimineaţa:* Mă trezesc îmi aleg din dulap o ţinută. Merg la baie îmi fac rutina zilnică si fac un duş.Mă îmbrac aşa:
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Îmi las părul desprins si mă machiez natural. Mama: Neaţa! Cum ai dormit? Eu: Neaţa! Bine,tu? Mama: Bine. Ai mănâncă Eu: Bine. *După câteva minute:* Eu: Mamă,eu ies să văd orasul! Mama: Bine,scumpo du-te! Vezi că peste o oră vin doi gemeni să te cunoască. Sunt vecini cu noi. Eu: Bine *Perspectiva mea:* Mă plimbam pe stradă gândindu-mă la tot felul de chestii când trebuie să mă întorc acasă. *Acasă:* Eu: Mamă m-am întors! Mama: Bine Eu : Merg în camera mea Mama: Bine *Perspectiva mea:* Eram în camera mea când o aud pe mama că au ajuns băietii . Mama: Andreea,au ajuns! Eu: Spune-le să vină la mine in camera. Iar apoi vad că intră în cameră doi băieți blonzi si înalti. Ei: Bună Eu: Bună X: Eu sunt Vlad,tu trebuie să fi Andreea,nu? Eu: Stiu cine sunteți! Da eu sunt. Cristi: Ok sper să ne intelegem bine. Eu: O să ne intelegem cu siguranta! *Perspectiva lui Vlad:* În sfârșit am întâlnit-o pe Andreea e aşa de frumoasă...zâmbetul si ochii ei perfecti pur si simplu le ador.. wow cred că m-am îndrăgostit..
SPER SA VĂ PLACĂ ACEASTĂ CARTE SI SCUZAȚI-MA PENTRU GRESELI