De fiecare data cand ma simt rau , scriu pe Watt , de fie care data cand ma simt bn scriu pe Watt , de fiecare data cand am inima ranita scriu pe Watt !!
Tu care citesti acum , cred ca mai stii povestea trecuta , acum revin cu continuarea ei...
Ce scriu acum este pentru cel care m-a ranit... !
De ce ? De ce trebuie sa imi faci asta ? De ce trebuie mereu sa iti bati joc iar apoi vi si iti ceri iertare ? De ce ?
Azi mi-ai trimis mej ca ma iubesti si ca sunt viața ta apoi mi-ai zis ca vroiai sa trimiti altei fete ... De ce imi faci asta?? Doar ca sa ma simt prost ? E uite ca ai reusit ?
De ce mereu baietii isi bat joc de fete ?
De ce le faceti in ciuda ?
Cu ce va încalzește ca se simt ele prost ?
Daca noi ne batem joc de voi ne faceti c*rve si p*anarame ....
Nici voua nu va comvine .... Ei bine , nici noua !
Asta am gandit in acest moment !
