Never click suspicious links
Reminder: Wattpad will never ask for passwords, payment information, or other sensitive account security details.

1

10 1 0
                                        

Stiu ca e tarziu pentru noi... Mereu a fost.Acum ca totul intre noi s-a terminat,ca orice legatura sufleteasca,trupeasca,materiala sau nemateriala ce s-a legat intr un moment dat din viata noastra,a disparut ma gandesc oare cand a fost momentul nostru?Cand ne-am cunoscut..? Nu ... Nu atunci... Clar nu atunci!Atunci era vorba despre tine si o alta fata,eram ca a treia roata aparuta dupa o pana...ca roata de rezerva,roata ce va supraveghiase din spate,care statea doar si privea,fara a se gandi vreodata ca trebuia sa fie cea care o va schimba pe prietena sa,implicit si a ta.Probabil timpul si momentul nostru a fost in momentul in care visam impreuna la viitor,cand ne gandeam ca orice ar fii vom ramane alaturi unul dr altul,ca vom avea o familie,o masina,vise puerile de adolescenti..hah.. Imi vine sa rad asa tare si rasunator...oare la ce ne era gandul dragul meu?Oare chiar ne imaginam ca asta se v a intampla?Sau doar ne induceam sentimentul asta pentru a ne simti in siguranta unul cu altul...
Stiu!Momentul a fost atunci cand ne-am dat seama ca e tarziu,cand am decis,mai bine spus,tu,ai decis fara sa ma anunti ca e tarziu!Ca totul trebuie sa se termine!M-ai luat brutal dintr o lume colorata si vesela in care totul imi zambea si m-ai aruncat intr-o lume mizera si obscura,indecenta si infama in care ma simt oribil.Si te detest!Dar te si vreau inapoi in acelasi timp!Vreau sa ma lasi sa ma reintorc  in lumea aceea frumoasa...

E tarziuCerita yang bikin terobses. Temukan sekarang