Здравейте, името ми е Минатозаки Сана, на 19 години съм. Наскоро завърших училище. Сега съм студентка.Случиха ми се неочаквани неща, които промениха животът ми. Сега ще ви разкажа какво се случи.
Беше обяд, реших да отида до магазина. Докато вървях се блъснах в едно момче. Изпуснах си телефона и се наведох да го взема, но и той реши да направи същото и си ударихме главите.
- Извинявай! - каза той мило и ми подаде телефона. - Заповядай!
- Благодаря! ... Няма нищо! - отвърнах аз и леко го ударих по рамото. Той се засмя. А след това настъпи неловка тишина. Тогава той наруши тишината.
- Извинявай, но ми е любопитно! Как ти е името?
- Минатозаки Сана!
- Хубаво име, но не звучи корейско!
- Да! ... Японка съм!
- Даа така и предположих. Звучи японско. - тогава започнахме да се смеем и едно момче мина и ни поздрави.
- Хей, братле! Кво става? Коя е тази? Ще ни запознаеш ли? - полюбопицтва той закачливо. На мен ми стана неловко и реших да си вървя. Както вървях и осъзнах, че съм си изгубила медальонът. Върнах се да го търся, но не го намерих. Изгубих надежда и реших да се прибирам.
--------------------
Оправях се за работа. Аз работя в един бар на ъгъла. ... Тръгнах. Когато влязох, видях, че е пълно с хора. Отидох на бара да обслужа клиентите. Тогава видях него...
Ако ви е харесало, коментирайте.
Продължението ще кача следващата седмица.
YOU ARE READING
True love
FanfictionИсторията се разказва за едно момиче. Тя среща три момчета, които се влюбват в нея. А кое от тях ще избере тя, ще разберете, ако прочетете историята.
