To je moja prva zgodba in jo pišem ker sem bolna in se dolgočasim in je to edini način da ne razmišljam o tem koliko bom imela za prepisat snovi iz šole. Ker želim da v knjigi uživate in vas zgodba navdahne (kot je mene(zgodba moje prijateljice)), da bi tudi vi kakšno napisali prosim komentirajte in lajkajte (sej veste tista zvezdica tam vspodaj...ni samo za okras (ampak za to da vem če vam je knjiga všeč))...no res upam da boste uživali v branju (vsaj tisti, ki jo boste prebrali) hvala vsem, ki to berete!!;)
