#1 School begint.

163 2 0
                                        

Pov Noa

Het is maandag ochtend de eerste na de zomervakantie, ik hoef pas om 12:00 uur op school te zijn dus ik kijk nog snel even of ik een mail heb gekregen van die wedstrijd om kaarten te winnen.
Ik start me laptop op en ik open mijn mail, ik ga zoekend naar "De Mail" door al die spam van Facebook zie ik hem niet..danmm dat is balen.Ik kan wel huilen, tot dat mijn moeder zegt:" Noa kom eens naar benenden en ga eten!" Ik roep:"jaa ik kom er al aan."
Ik pak me spullen en stop ze in me tas dan loop ik snel naar beneden.Mijn moeder heeft de tafel gedekt, ik ga zitten en smeer eerst vier boterhammen voor school en daarna een voor mezelf. Op een geven moment krijg ik een smsje van Femke.
~ hee waar blijf je? Ik sta al voor je deur xx!~
"Oohh shit" roep ik,mijn moeder keek me verbaasd aan. Ik zei:"Femke staat er al dus ik moet haasten"
Ik spring op de fiets en rij naar voren daar staat Femke al! We rijden naar school en we waren best laat dus reden heel hard. Toen we op school aan kwamen rende we naar ons lokaal. "Oh"zeg ik:"we hebben Engels van mevrouw van Bos". Femke reageert:"dan is het niet erg als we te laten komen."
De bel was al gegaan en we kwamen net aan gerend.Mevrouw van bos zei:"ga maar snel zitten."
De lessen vlogen voorbij en we gingen weer richting huis.we hadden al even gefiets en Femke zei:"ik moet hier al afslaan." Ik keek haar verbaasd aan en vroeg:" hoezo al hier?" "Omdat mijn ouders toch gescheiden deze vakantie..?"zei ze.Ik was het helemaal vergeten maar goed.We stopten en gaven elkaar een dikke knuffel, "we zien elkaar morgen" riepen we naar elkaar. Ik fietste door naar huis en gooide me tas neer en liep naar boven en ik pakte me laptop weer, ik hoop dat ik hem nu wel heb gekregen.

Hee... dit is mijn eerste boek, laat een comment achter en verbeter punten dat lijkt mij fijn dan kan ik er aan werken.
Ik hoop dat jullie dit leuk vinden en ik update heel snel weer

BackstageWhere stories live. Discover now