În satul nostru este o casă părăsită.Noi copii stăteam pe bancă.Ca să ne dăm mari ne-am făcut curaj sa intrăm in curte.Intrați înăuntru am incercat să pun mâna pe clanța era incuiată,după clanța se mișca și se auzi ceva ,l-am pus pe Nicu să i-a o piatră să spargem ușa ,deodată cineva cu o voce groasă și înfricoșătoare ne-a zis "Dacã intrați o să muriți"Nicu ca sã ne arate ca nu îi este frică a intrat,ușa s-a închis,s-a auzit un țipăt,noi(eu,Mari,Nico,Andreea)am fugit.După 1 an au fost găsiți 4 copii,2 erau găsiți fără picioare și cap,iar Nicu și celălalt copil erau fără ochi si mãini.Am jurat ca nu vom mai intra niciodată.
KAMU SEDANG MEMBACA
Casa Horror
AcakÎn satul meu este o bancă părăsită.Noi copii mergeam acolo pe bancă să stăm.Noi (eu,Nico,Andreea,Nicu și Mari)am intrat în acea casa sa ne dăm mari că nu ne este frică.Intrați in curte se auzi un zgomot și clanța uși se mișcă.Eu nu m-am speriat și...
