Jsem zamilovaná?

19 2 0
                                        

Už je ráno.. Je teda sobota a teda asi dvanáct hodin ale nevadí.. Táta už udělal oběd, netušil že budu spát tak dlouho. Tak okolo druhé hodiny jel táta do práce a já byla s Larrym sama doma kdyžtak Larry je můj pes.. Ve tři přišla moje kamarádka ( Carrie ) a říkala že ve čtyři má sraz z Benem ( Její kluk ) a bude tam Sebastian ( Což je kluk se kterým chci chodit ) Jenže má holku bohužel.. Ale i tak mě pozvala tak sem si řekla i když má holku může to být zábava ale pojedeme na Longboardech jako umím na něm ale před klukem který se mi tolik líbí nevím nevím.. Ale i tak sem jela... Byl to super den a dokonce se Sebastian rozešel s Lucy ( Jeho bývalá holka )..Vůbec sem netušila jestli sem šťastná a nebo smutná kvůli Lucy...  


 Takže doufám že se vám tenhle kousek aspoň TROCHU LÍBIL :)

Love?Historias para obsesionarse. Descúbrelo ahora