Buna dragilor , dupa cum vedeti o sa incep sa scriu la noua mea carte .Sunt noua pe Wattpad si sper ca daca primele capitole nu sunt prea bune sper sa nu ma certati prea tare.
Va rog sa comentati ca nu va musc si va rog sa ma corectati de fiecare data daca gresesc sau sa imi spuneti ce nu va placut la capitol sa modific 😃
Si gata ca sigur v-am plictisit capitolele o sa le public : miercurea , vinerea , sambata si duminica .
------------------
O sa fac si un cont de facebook pentru aceasta carte 😘 V-am pupat si sper sa ne intelegem cat mai bine
YOU ARE READING
Dark Time
FanfictionAceasta carte contine : -Limbaj ligentios -Scene violente -Parti +18 (Nu esti obligat sa citesti daca nu iti place ) "Sunt ceea ce sunt datorita tie.Tu esti fiecare motiv , fiecare speranta si fiecare vis pe care l-am avut vreodata si nu conteaza...
