Q&A

74 9 4
                                        

Takže jelikož jsem byla zatagovaná do tohoto Qtag. Mockrát děkuji AnnabethW 😂. Rozhodla jsem se ho napsat a odpověď..

Dál bych označila: bubla16
penguuiinn
Ukerewe
Moniee_063

Odpovídejte na stejné otázky, protože přiznejme si to jsem moc neoriginální a líná vymýšet jiný.. 😀

-----------------------------------------------------------
1. Co přimělo založit si WP?
Bylo to na konci školního roku.. Chtěla jsem nějakou knížku a nevěděla jsem kde hledat a pak Moniee_063 našla wattpad a nějak jsem si ho zamilovala.. (Myslím že nějak tak se to stalo 😂)
2. O čem nejradši píšeš?
Psát jsem zkoušela jen jednou a vůbec mi to nešlo.. Ale když bych měla talent na psaní tak asi Fanfikce miluju knížky se slavnými.. ❤
3. Tvůj životní cíl?
Dostat se na střední.. Udělat maturitu.. Možná jít na vysokou nebo si najít práci která by bavila.. Založit rodinu.. Mám hodně cílů..
4. Máš ve svém životě nějaký vzor?
Vzor.. Nemám žádný vzor..
5. Existuje píseň, která pro tebe znamená víc, než všechny ostatní? Pokud ano, jaká a proč právě ona?
Nemám žádnou píseň která by proznamenala víc než ostatní.. Ale jsou samozřejmě písničky kterě upřednostňuji před ostatními.
6. Nejkrásnější dárek co jsi kdy dostala?
Tak určitě to je můj život.. A pak asi bratránek :3
7. Kam by ses jednou chtěla za každou cenu podívat?
Londýn, Sydney, Paříž.. Asi mešta kam bych se chtěla alespoň jednou za život podívat a kdo třeba se i usadit..
8. Čteš momentálně nějakou knihu?
Na wattpadu spoustu a klasickou knihu.. Chystám se číst Papírová města od Johna Greena.
9. Co inspiruje?
Momentálně nevím.. Dost často střídám svoje vzory..
10. Nějaké motto, jimž se řídíš? Někde jsem četla ,,Neohlížej se na minulost a leť dál." takže asi tak.
11. Oblíbené roční období a proč?
Rozhodně léto. Jelikož je teplo, nemusím nosit pět vrstev oblečení a jsou prázdniny takže žádné vstávání..
12. Žiješ ve městě nebo na vesnici?
Je to takový poloměsto..
13. Kdyby ses mohla vrátit, změnila bys něco?
V mém životě je hodně věcí které bych změnila. Ale zase si říkám že všechny špatný věci byly pro něco dobré..

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Feb 01, 2016 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

Q&AStories to obsess over. Discover now