Celá promrzlá jsem si sedla na lavičku u fontány a čekala na svou kamarádke Sandru P. Doufala jsem, že příjde v čas, ale opět jsem se spletla. Ach jo.
Rozhodla jsem se jí zavolat a tak jsem vytahla mobil. V odrazu jsem se na sebe podívala. Černé vlasy mi sahaly po zadek a mé tváře byly narůžovělé od mrazu. Zapla jsem mobil a naťukala jsem její číslo a přilořila k uchu. Píp píp.
Povzdychla jsem si a chtěla odejít, ale to mi něco překazilo.......
Takže tento začátek jsem nepsala já, ale měla jsem ho dopsat. Jsem líná, takže.... Děkuji AleStur za první kapitolu a za nádherný cover. Prosím votes. Ahoj
ESTÁS LEYENDO
NOV
VampirosCo se stane, Když dívka potká upírka... Na příběhu se pracuje... A moc děkuji za nádherný cover AleStur
