CUTE OMEGA - FİNAL

4.1K 303 310
                  

Merhaba kizlar 👐🏻

Cute omega final bolumune hepiniz hosgeldinizz (👏🏻👏🏻👏🏻)

Evet artik bitmesi gerekiyordu bizde gerekeni yaptik

Finali de jk'in agzindan yazmak istedim ilk defa yaptim bunu umarim begenirsiniz🤕

Fazla uzatmadan iyi okumalar diliyorumm 💜🧚🏻‍♀️

________________________
[★]

Tek elimle tuttuğum tahta kaşığı kaynayan çorbaya daldırıp biraz daha çevirdim. Ardından ocağın altını kapatıp çorbayı bir kâseye koymak için dolapları karıştırmaya başladım. Elim ayağım birbirine dolaşıyordu tüm bunları yaparken. Oturma odasında sancılarından yerinde duramayan eşim için hızlı olmaya çalışıyordum. Sabahtan beri yüzü asık bir şekilde evde dolaşıyordu. Sadece bir yerde oturuyor hiç bir şey yapmayıp sancılarını geçirmek için karnını ovuyordu.

Bu halleri beni epey tedirgin ediyordu fakat elimden bir şey de gelmiyordu. Dokuzuncu ayına gireli iki hafta olmuşken bu kadar sancı çekmesi normaldi ben ise ne olursa olsun acısını dindirmek için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışmış, adeta etrafında pervane olmuştum.

Hamileliğinin başlarından beri bir şeyler yemeden duramayan bebeğim, tüm gün ağzına bir şey sürmemişti. İşte bu yüzden her koşulda yediği ve en sevdiği çorbadan yapmıştım. Bu çorbaya bayılırdı. İştahı olmasa dahi iki kâse yemeden bırakmazdı.

Elimde, üstünde bir kase çorba ve kaşık bulunan tepsiyi içeri götürürken sancısının geçmemesi ihtimalini düşünüyordum. Sırf bu yüzden bir şoför işe almış evinin bizim evimize yakın olmasına da dikkat etmiştim. Bir ihtimal gece yarısı fenalaşabilir veya doğum başlayabilirdi bundan dolayı öyle bir durumda ben onunla ilgilenirken arabayı sürecek birine de ihtiyaç vardı.

Koltukta karnına masaj yaparak oturan güzel eşimin yanına oturup tepsiyi orta sehpaya bıraktım. Sarı saçlarını tepeden toplamış, giydiği takım pijamasının üstünü yukarı sıyırmıştı. Ve bu hali bile çok güzeldi.

Tek elimi yanağına koyup dikkatini çektiğimde kapattığı gözlerini açıp yorgun bir şekilde bana baktı. Hamilelik onu fazlasıyla yormuştu bu yüzden elimden geldiğince yanında olup her şeyine koşturmuştum.

"Güzelim, çorba yaptım sana. En sevdiğin hem de. Hadi iç. "

Elimi koyduğum yanağına bir öpücük bıraktıktan sonra elime soğuttuğum çorbayı alıp kaşıkla biraz ona uzattım. Tek isteğim güzelce yemesiydi. Aç kalmasına dayanamıyordum her zaman sağlıklı olsun istiyordum sürekli mutlu görmek istediğim tek kişinin bu şekilde bana bakması beni üzmekten başka bir işe yaramıyordu. Bir süre yorgun gözleri ile bana bakarken tek temennim yemek yiyip bana güzelce gülümsemesiydi.

Elimde ki kâseyi yere doğru itmesi değil.

"Sana bir şey yemek istemiyorum dedim! Rahat bırak beni! Zaten sancım var bir de bana yemek diyorsun!"

Ellerini yumruk yapıp koltuğa vururken gözlerini kapatıp bana bağırmıştı. Ellerim havada bir süre durup yere düşen ve büyük bir gürültü ile parçalara ayrılan kâseye aynı zamanda yere dökülen çorbaya baktım.Bana bağırması umrumda değildi. Ellerini koltuğa çok sert vuruyordu. Canı acıyacaktı. Her iki elini tutup birer öpücük bıraktım hala çatık kaşları ile bana bakıyordu. Onu anlayabiliyordum her şey üst üste geliyordu hamileliği zor geçiyordu duygularını kontrol edememesi çok olağandı.

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin