DAVETSİZ MİSAFİR -34

3.9K 306 336
                  

Merhaba kizlarr

Bolum gec geldi ozur dilerim ama duz yazi yazmak kolay degil malesef 😔

Ama uzun bir bolum oldu hatta ficin en uzun bolumu bu oldu 😋

Cok ugrastim gercekten bu yuzden bol bol oy ve yorum istiyorum 🥺💗

Umarim begenirsiniz iyi okumalar ballarimm 💘💗
_______________________Taehyung ve Jungkook 'un oturma odasında, orta sehpanın etrafında heyecanla bekleyen dört beden...

Siyah uzun saçlı Soyeon ayakta bir oraya bir buraya dolanıyor heycanını dışa vuruyordu. Jin ise Taehyung'un yanına oturmuş bir kolunu onun omzuna atmış göğsüne yaklaştırarak sakinleştirmeye çalışıyordu.

Jimin ise..

Karnı burnunda ve 7 aylık hamile olan beden karnındaki henüz minicik olan bebeğine aldırmadan Soyeon 'u taklit ederek oradan oraya heyecanla dolanıyordu.

Tam tamına on beş dakikadır burada gerginlik ve heyecanla beklerken ters bir şekilde duran siyah kutuya bakıyorlardı.

Jungkook ile evliliklerinin birinci yılını çoktan doldurmuş olan Taehyung, çeşitli mide bulantıları, baygınlık, ve halsizlik gibi sıkıntıları Jimin'e anlatmış ve anında kapısında dikilen üç kişiyi görmesi ile neye uğradığını şaşırmıştı.

Evlilik teklifini aldıktan sonra okulunu bitirmeyi beklemiş Yoongi ve Jimin ile birlikte çifte düğün yaparak evlenmişlerdi. Jimin yeni kurdukları yuvalarının henüz beşinci ayında hamile kalmışken Taehyung babaannesi'nin vefatı dolayısıyla bunu ertelemişti.

Biricik babaannesi, sekiz yaşından beri kendine en yakın hissettiği tek kişi, kendi kanından olan birini kaybetmişti. Bunun sonucunda ise büyük bir depresyona girmişken mühürlü eşi onu asla yanlız bırakmamış her daim yanında olup bütün bu şeyleri atlatmasında yardımcı olmuştu. Taehyung ise en azından düğününe kadar babaannesi'nin yanında kalabildiği için kendini avutmaya çalışmıştı.

Şimdi de Jimin 'in ona getirdiği hamilelik testini yapar yapmaz sonucuna bakmadan sehpaya bırakmış Soyeon 'un hemen üstünü siyah bir kutu ile kapatmasını sağlamıştı. Koşar adım tuvaletten çıkışı ve gözlerini kapatarak salona gelip ters bir şekilde hamilelik testini orta sehpaya bırakışı bir anda gelişmişti.

Ve on beş dakika boyunca şu anda da olduğu gibi tırnaklarını kemirerek siyah kutuya gözlerini dikmişti.

Bakmaya korkuyorlardı. Sebebi kesinlikle çocuğu kabul etmeyecekleri falan değildi. Sebebi heveslerinin kırılmasıydı.

Üstüne tüm bu olanlar yaşanırken kocasının hiç bir şeyden haberinin olmayışı ise başka bir heyecan sebebiydi. Jungkook, Taehyung 'un babaannesi'nin şirketi ve kendi şirketleri derken iki şirketin de yükünü omuzlarına almışken bu yükü hafifletmek için arkadaşlarından yardım almıştı.

Jungkook şuan kendi şirketlerinin başındayken Taehyung'un şirketlerini ise Yoongi 'ye emanet etmişti. Namjoon ve Hoseok ise şirketlerin genel müdürlük görevini üstleniyordu.

Her ne kadar arkadaşlarının yardımı olsa da gün içinde ki yoğunluğu yüzünden hava kararmadan önce eve varamıyordu. Sırf yoğunluğu yüzünden Taehyung 'un son zamanlarda işlerini aksatacak kadar rahatsızlandığı gerçeğinden uzak kalmıştı.

Tam bir haftadır yaşadığı bu sorunları yüzünden açtığı pastanedeki işlerini en güvendiği çalışanı Ryujin 'e devretmişti.

"Artık açsak mı?"

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin