MY ONLY ONE -33

3.6K 312 243
                  

Selam kizlarr🙋🏻‍♀️

okuyan herkes oy ve yorum atarsa cok cok bu 🌍 kadar mutlu olurum💗

Neyse iyi okumalar ballarimm💘
_______________________-★-

Taehyung, Jungkook ile son konuşmasından sonra heyecanla bir süre yerinde zıplayıp küçük çaplı çığlıklar atmıştı. Bir süre yastıkları ısırıp yatağa tekme attıktan sonra kendine gelmesi gerektiğini hatırlamıştı. Ardından hemen kendine gelip sözde doğum gününü kutlamak için hazırlanmaya başlamıştı. Hızlıca duşunu alıp giyinmek için dolabının önüne gelmişti.

Dolabının kapağını açtığında Jungkook 'un koyu tonlarının yanında ki renk renk kıyafetlerinde göz gezdirdi. Tam iki yıldır Jungkook ile beraber yaşıyorlardı tıpkı evli çiftler gibi beraber uyuyor beraber uyanıyorlardı. Her gün birlikte okula gidiyor beraber dönüyorlardı. Jungkook okuldan sonra spora gidiyor Taehyung ise yemek hazırlayıp Jungkook 'u bekliyordu Jungkook geldiğinde ise yemek yiyip televizyon izliyorlardı.

Bazı günler televizyon keyiflerini Jungkook, Taehyung 'u öperek bozuyordu minik öpücüklerinin yerini derin öpüşmeler alırken kendilerini tutamıyor fazlaca ileri gidiyorlardı ki bu durumdan Taehyung 'un kalçaları dışında kimse rahatsız değildi.Liseden mezun olduktan hemen sonra Taehyung'un isteği üzerine güzel bir ev seçip orada birlikte kalmaya karar vermişlerdi.

Islak mavi saçlarını parmakları ile geriye tarayıp seçtiği kıyafetleri eline aldı. Saçlarını bir kaç ay önce maviye boyayıp Jungkook 'a sürpriz yapmıştı. Jungkook ilk başta çok şaşırmış ardından adeta tatlılık abidesine dönüşen sevgilisi ile bir güzel ilgilenmişti. Elbette bu ilgilenme şekli normalden biraz farklıydı. Seçtiği takımı alıp giyinmek üzere bornozunu çıkarttı.

Bembeyaz kumaş bir takım seçmişti. Takımın altında beyaz İspanyol paça kenarları boncuk işlemeli bir pantolon üstünde ise beyaz ve düğme kısımları boncuklarla süslenmiş önü kısa arkası uzun bol bir gömlek vardı.

(Giydiği kıyafet)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Giydiği kıyafet)

Kıyafetleri askıdan çıkartıp seçtiği şeyleri üzerine giydi. Ardından bornozu banyoya bırakıp makyaj masasının önüne geçti. Havluyla kuruttuğu saçlarını önceden çalıştırdığı düzleştirici ile düzleştirdi. İşi bitince fişini çektiği cihazı çekmeceye geri koydu. Normal bir doğum günü diye düşünerek hazırlanıyordu normalde doğum günlerinde ya arkadaşlarıyla birlikte evde kutlar, ya da kafe de Jungkook ile baş başa olurlardı.

Kullanacağı makyaj malzemelerini çıkartıp masanın üzerine bıraktı. Güzelce makyajını da yaptıktan sonra parfümünü ve vanilya kokulu saç spreyini sıktı. Tamamen hazır olduğunda evcil hayvanlarının mama ve su kablarını kontrol etti. Ardından siyah ve kısa olan şişme montunu üstüne geçirip ayakkabılarını giydi. Aralık ayında olmalarından dolayı hava biraz soğuktu. Tüm işlerini halledip dışarı çıktı dışarıda telefon etmeyi unuttuğu sevgilisini görünce önce şaşkınlıkla bakmış sonrasında ise gülümseyerek yanına adımlamıştı.

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin