OH NO OH YES -29

4.5K 363 293
                  

Selamm💗

Oy vermeyi yorum yapmayi unutmayin🧚🏻‍♀️

iyi okumalarr 💗

____________________
Islak öpüşme sesleri...

Memnun mırıltılar...

Evimde tam olarak duyulan sesler bunlardı... Jungkook ile oturma odamdaydık. Kucağında oturmuş kollarımı boynuna dolamıştım ellerim ise saçlarında geziniyordu o ise tek elini giydiğim pijamayı yukarı sıyırarak çıplak belime sarmıştı. Diğer elini de yanağıma koymuş dudaklarımı yiyordu. Abartısız iki saattir bu şekildeydik. İki hafta boyunca bende yatıya kalmıştı iki haftadır okula gitmiyorduk ki zaten derslerimiz bitmişti ve biz de devamsızlık hakkımızı kullanmaya karar vermiştik. Dizi izlemek için oturduğum yerde şuan onunla öpücükleşiyordum izlediğim dizi reklam olunca biraz öpmek istemiştim fakat Jungkook beni tutmuştu ve şuan dizi bitmesine rağmen hala beni bırakmamıştı.

Üst dudağımı yavaşça emip ısırıyordu daha sonra sesli bir şekilde emmeye devam ediyordu bende aynı şekilde karşılık veriyordum. Arada bir memnun mırıltılar çıkartarak hoşuma gittiğini belli ediyordum. Üstüme beyaz çiçek desenli sıfır kollu dar ve ince kumaşlı bir crop ve altımda ise aynı beyaz çiçek desenli dar bir şort vardı. Bunları giyerken kesinlikle masum düşüncelerde değildim. Amacım Jungkook 'un benden etkilenmesiydi sonuç olarak evimdeydik ve yalnızdık bu yüzden onu etkilememek için başka bir sebebim yoktu. Bende kaldığı ilk hafta tatlı pijamalarımı giymiştim ve sırf tatlı gözüktüğüm için böyle öpmüştü beni. Şuan ise daha çok onunda deyimi ile "seksi" gözüktüğüm için öpüyordu. Evet... Bana çok seksisin demişti...

(Taehyung 'un giydiği pijama)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Taehyung 'un giydiği pijama)

Belimde duran elini iyice sarmış göğüslerimizin çarpmasını sağlamıştı. Dilini ağzıma gönderip öpüşmeyi derinleştirirken elini yavaşça belimden kaydırıp kalçama getirmişti. Tek eliyle kalçamı sıkıp bırakıyordu arada bir şaplak atarak odada tok bir sesin yankılanmasını sağlıyordu. İki hafta boyunca her gün beni öpmek için kucağına çekiyor saatlerce öptükten sonra erekte olduğu için şikayetleniyordu. Onu rahatlatmak da bana kalıyordu ki zaten ağız işinden öteye gitmiyorduk. Şuan ki hareketlerine bakılırsa tekrar ağız işi istediği belliydi fakat bugün olmazdı çünkü balo vardı gözlerimi açıp saati kontrol ettim, iki saat kalmıştı.

Boynunda duran elimi aşağılara indirerek göğsüne getirmiştim elimin altında ki tişörtünü tutarak çekiştirmiş hem nefessiz kaldığımı hem de dudaklarımı bırakması gerektiğini belli etmiştim. Yavaşça benden ayrıldığı gibi dağılmış haliyle dağılmış halime bakmıştı. Dudakları kızarmış ve benim ağız sıvımla ıslanıp parlamıştı bu görüntüyü sevmiştim. Nefes aldığımı düşünmüş olmalı ki tekrar dudaklarıma saldıracakken onu durdurmuştum.

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin