SORUNLAR SEVİŞEREK ÇÖZÜLÜR -25

5.4K 407 95
                  

Selam bolumu ancak yazip bitirebildim umarim begenirsiniz

Bu arada onceki bolumu okuyup okumadiginizi kontrol edin lutfen

Oy ve yorum yapmayi da unutmayin lutfenn 🥺💗

iyi okumalar♡

__________________________⚠️️ CİNSELLİK UYARISI ⚠️


Taehyung attığı son mesajdan sonra telefonu bırakıp saklandığı yerden salonda dikilen bedene baktı. Jungkook yeşilin en koyu tonuna dönmüş gözleriyle öylece ayakta durmuş etrafına bakıyor Taehyung'u arıyordu. Taehyung ise yavaşça saklanmış olduğu koltuğun arkasından çıkmış Jungkook 'a doğru ilerlemişti. Jungkook ile küsmüş olabilirdi ama alfa ile bir sorunu yoktu. Bu yüzden kaslı uzun bedene usulca yaklaşmış birkaç adım uzağından kısık bir sesle seslenmişti.

"Alfa?"

Yumuşak sesi ile alfa yeşil gözlerini hemen ona dikmiş ve yüzünde belli belirsiz bir gülüşün yer edinmesini sağlamıştı. Anında önünde duran bedeni incelemeye başladı Taehyung beyaz dar bir şort üstüne ise beyaz ve mavi renklerinde bir crop giymişti. Alfanın çatık kaşları düzelmiş bakışları yumuşamıştı.

"Taehyung güzelim"

Alfa hemen minik bedene yaklaşıp ellerini tuttu her birine öpücük bırakırken konuştu.

" Çok özledim sizi. Lanet olası Jungkook yüzünden bir haftadır görmüyorum sizi."

Taehyung söylenenlere gülümsedi. O da Jungkook 'u çok özlemişti fakat kırgınlığı da bir o kadar ağır basıyordu. Kurdu alfasını gördüğü için yerinde durmadan zıplamaya, memnun mırıltılar çıkarmaya başlamıştı. Öyle ki ona sarılmış bir şekilde saçlarını öpen alfaya karşı kayıtsız kalmıştı.

"Omega da seni özledi alfa."

"Ah bebeğim... Bende çok özledim Taehyung güzelim izin ver de biraz vakit geçireyim onunla."

Taehyung 'izin ver' derken neyi kastettiğini anlamıştı. Omeganın alfa ile özlem gidermesi için kontrolü ona bırakmalıydı. Ama tereddütleri vardı çünkü omegasının yaramaz ve bir o kadar da arsız bir yapısı vardı.

"Üzgünüm ama buna izin veremem alfa. Kurduma pek güvenmiyorum ve Jungkook 'u da hala affetmiş değilim. Bu yüzden şimdilik uzak durmam lazım."

Kaslı kollar arasından çıkarken konuştu Taehyung. O sırada kendi kollarını birbirine bağlamış yere bakarak konuşmuştu. Jungkook ona yalan söylemişti kolay kolay affedemezdi.

Yanına yaklaşan alfa iki eliyle Taehyung'un kollarını tutup yüzünün hizasında biraz eğildi. Üzgün bir yüz ifadesiyle ikna edercesine konuşmaya başladı.

"Güzelim biliyorum, Jungkook 'u o akşam çok uyardım. Hatta bana dayanamayıp bastırıcı bile içti. Onun yüzünden beni cezalandırma omegamı, seni çok özledim."

Taehyung üzgün gözleri ile alfaya baktı. Alfa haklıydı Jungkook yüzünden onu ve kendi omegasını cezalandıramazdı. Çaresizlikle başını salladı.

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin