0.2

254 91 99
                  

Merhaba arkadaşlar , öncelikle bu benim ilk kurgum yayımlamadan önce çok silip silip yazdım ama en içime sinen bu oldu.

Bu kitabın içeriği tamamen bana aittir ve bütün hakları saklıdır .

Bunun üzerine basa basa söylüyorum reklam yapmazsanız çok mutlu olurum çünkü kurguya gölge düşürmesini istemem .

Kurgum daha yeni çok taze oldduğu için beni takip edip bana destek olursanız sevinirim

LAVantave54
Keyifli okumalar ...🖤...

🎶Bölüm şarkısı ~🎶
Can Kazaz •°• Bir Ben Kalsam
Antimatter•°•Legions

|Yaraları vardı herkesin ama yaralarının izlerini iyi gizliyorlardı , sarılı değildi yaraları ama gizlemişlerdi sahte tebessümlerle . |

🗝️

Aslaner konağının arkasında izbe bir köşeye geçmiştim . Sokak lambalarının aydınlatmadığı karanlık biryere geçmiş sessizce elimde yarısına geldiğim sigarayla Leylamı bekliyordum . Sigaradan tüten duman yukarıya yükseliyordu , işaret ve orta parmağımla tuttuğum sigarayı tekrardan dudaklarıma götürdüm ve zehrin dumanını içimederin derin çektim . Biten sigarayı kaçıncısını bitirdiğimi bilmediğim  izmaritlerin yanına fırlattım . Burnumdan çıkan zehirli dumanla daha da çıkmaza battım .

Biliyordum bu yolun dönüşü olmadığını , farkındaydık kaçarak hangi sonuçlarla karşı karşıya kalacağımızı.

Son çaremizdi kaçmak iki yıldır sevdalıydık birbirimize sırf Aslanerlerle Süveydanlar düşman diye biz sevdamızdan , aşkımızdan vazgeçemezdik .
Başımıza neler gelir bilmiyorduk ama ölürsekte kalırsakta beraberdik .

Daldığım karanlık düşüncelerden Leyla'nın adım sesleriyle sıyrıldım . Sessiz ve temkinli ve etrafına baka baka geliyordu . O da benim kadar tedirgindi , ikimiz de bunu istemezdik ama daha fazla bekleyemezdik biliyordum onu istesem ne babamlar ne de Aslanerler izin vermezdi , sonuna kadar karşı çıkarlardı .

Yanıma geldiğinde hemen çöktüğüm yerden kalktım ve elini tutup sonkez karanlığın süslediği Mardin sokaklarına göz gezdirdim . Biz aşkımıza sahip çıkıyorduk biz iki sene direnmiştik zaten d

Elimizin birbirine tutunmasıyla bulunduğumuz yerden temkinlice uzaklaştık .

🗝️

Hayat bazen bizleri karanlıklara iter işte o zaman bitti dersin bundan daha kötü başıma birşey gelmez ama hayat ağlarını örer kadere karşı çıkamazsın , karşı gelemezsin ya da gelecek gücün kalmaz hayat işte o zaman yüzünü gösterir sana .

Başımı yine karanlık ,kasvetli bu yerde açtım . Değer görülmeyen , saygı gösterilmeyen bu köhne zamanda ölmek için yalvarıyordum kurtuluşum yoktu sabretmekten başka bir çarem yoktu .

Sabahın erken saatlerinde uyandım ve günlük işlerimi banyoda yapıp hayatımı mahfeden insanların kahfaltısını hazırlamak için mutfağa yürüdüm .

Yalana Bulananlar Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin