BENİM GÜZEL OMEGAM -18

7.4K 464 324
                  

Selaamm 🙋🏻‍♀️💗

Bu bolum biraz gecikti bunun icin uzgunum ama smut oldugu icin...

İlk defa yaziyorum ve gercekten okundugu kadar kolay degilmis

Umarim begenirsiniz malum duz yazim cok kotu

Bu arada bolumlerin okunmasi olsun oylari olsun arada cok fark var yani bir bolum 700 okunduysa ondan onceki bolum 600 okunuyor lutfen bolumleri okuyup okumadiginizdan emin olun

Neyse tutmim sizi oy ve yorum atanlara kedy vericemm 🐈

İyi okumalarr 💗

_________________________________
️⚠️CİNSELLİK UYARISI ⚠️


Taehyung telefonda attığı son mesaja bakıp telefonu kapattı. Odasındaydı, yatağında beyaz bir gömlek ile kendini altındaki yastığa bastırıp duruyordu.
Canı çok yanıyordu, deliği ıslanmıştı ve vanilya kokulu omega sıvısını yastığa akıtıyordu.

Arada başını kaldırıyor kısık kısık inliyordu. Sevgilisini düşünüyor kendini rahatlatmaya çalışıyordu.

Biraz endişesi vardı tabii. Aklından hep " Ya yetersiz gelirsem?" diye geçiriyordu. Hâlbuki bilmiyordu. Dağınık saçları,terli boynu,ince bacakları ve etrafa yaydığı vanilya aromalı feromonları ile bırak yeterli gelmeyi Jungkook için fazla bile kalırdı.

Penisi şişmişti ve feci derecede canını acıtıyordu. Kaşınan deliği ve çıldıran kurdu da ona hiç yardımcı olmuyordu.

"Alfamı istiyorum içimi mahvetmesine ihtiyacım var..."

Kurdunun bu dediklerini takmayıp parmaklarını kaçıncı kez olduğunu bilmeden deliğine götürdü. Islak deliğini okşayıp parmaklarını içine itti. İnleyerek derinliklerine ulaşmayı denedi fakat hiç bir şekilde işe yaramıyordu. Daha fazlasına ihtiyacı vardı daha sıcak daha sert bir şeye...

İnlemelerini odaya salarken duyduğu kapının zil sesi ile dağılan dikkatini toplamaya çalıştı. Ellerini kalçasından ayırıp sendeleyerek ayağa kalktı. Ellerini üstüne silerken duvarlara tutunarak yavaşça kapıya yürüdü.

Sürekli bacaklarını kasıyor birbirine bastırma isteğini engellemeye çalışıyordu. Gömleğinin alt kısmı ve iç çamaşırı kendi sıvısı ile ıslanmıştı. Kalbi heyecanla atarken çoktan kapıya gelmişti. Kapının önünde durup üzerini düzeltebildigi kadar düzeltmiş terden ıslanmış saçlarını elleriyle taramıştı.

Sonunda kapıyı açtığında karşısındaki manzara ile yutkundu. Jungkook gri bir eşofman giymişti. Siyah bir hırka ile de önünü kapatmaya çalışmıştı. Elinde büyük çikolata dolu bir poşet vardı. Kapı açılır açılmaz etrafı saran okyanus esintisi kokan feromonları Taehyung'un vanilya kokusu ile birleşmiş ve güzel bir ortam yaratmıştı.

Öylece birbirlerini süzüp durdular. Jungkook ciddi bir surat ifadesi ile gözlerinin yeşile dönmesine izin vermişti. Taehyung ise biraz utangaç biraz da muhtaç maviye dönmüş gözleriyle alfasına bakıyordu. Sonunda beklenen atak Jungkook 'dan gelmiş ve Taehyung 'u içeri iterek kapıyı kapatmıştı.

Taehyung'u kapanan kapıya yaslayıp dudaklarına yapıştı. O sırada elindeki poşet çoktan yeri boylamıştı. Hızlı bir öpüşme içine girerlerken Jungkook Taehyung 'u beklemeden her iki dudağını ağzının içine çekip emmeye başladı. Taehyung hiçbir hareket yapamıyor kendini alfasının kollarına bırakıyordu.

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin