Untitled Part 1

186 6 0

Rozdział pierwszy

'Harry: Kochanie? Gdzie jesteś?

Lou: Siedzę nad wodą i myślę o tobie!

Harry: Jesteś w kiblu tak?

Lou: Może...

Jako wielka fanka One Direction znalazłam fajny dowcip specjalnie dla Was . Żartuję J . Nienawidzę One Direction i chcę , aby wszyscy kiedyś doświadczyli takich samych problemów jak my . Każda Directionerka płacze po nocach myśląc , że nigdy ich nie spotka albo jak spotka to liczyła na to ,że nagle pojawią się fajerwerki i seksowny Harry Styles się w was zakocha . Świat nie jest taki kolorowy. Mam 20 lat i od 4 lat kochałam One Direction , myśląc w nocy o tym samym co wy . teraz pora na zemstę ...'

Kończąc pisać wpis na bloga Libby dodaje ostanie zdjęcie Harrego przerobione w photoshopie i klika „dodaj wpis „ .

-Jezu jakbym chciała mu wpierdolić - mówi na głos do laptopa , gdy kolejna osoba na blogu ze zdjęciem Harrego w awatarze komentuje jej blog . Nie chodzi jej nawet o to , że ludzi to robią , tylko że każda osoba , która ma jego zdjęcie w profilówce przyprawia ją o mdłości . Nienawidzi jego twarzy , jego loczków , a szczególnie jego dołeczków w policzkach . Ma takie same , przez co nienawidzi siebie za to tak bardzo , że ma ochotę na operację plastyczną .,

-O nie ! Nigdy nie zrobią tego co jego przyjaciółeczki z modelingu . Każda myśli , że jest taka piękna , bo ma sztuczne cycki ? Niech sobie mózg przeszczepią te chude wieszaki .

Gdy kończy pić pierwsze piwo , nagle jej telefon zamienia się w wibrator . Przez 40 sekund nie przestaję wibrować i dziewczyna myśli , że jej nowy Apple się zepsuł .Po chwili jednak przestaje i dziewczyna bierze go do dłoni . Siada po turecku na wielkim łóżku i rysuję wzór blokady .

„559 nowych komentarzy „

-O wow ... wygrałam życie ...pieprzony Harry Skurwiel Styles do mnie napisał na Twittera ... i inni ...

„Przestań szydzić ze mnie i ze znajomych . Też mamy uczucia i serce „

Libby szybko mu odpisuję :

„Tak jak grube portfele J „

-„ Mam też coś innego bardzo dużych rozmiarów „ - napisał jej w prywatnej wiadomości .

„Ile ? „

„Patrz" *wysłano zdjęcie *

„Hahaha wysłałam to wszystkim twoim fankom , myślę , że zarobię na tym sporo J zwłaszcza , że stoisz w swojej łazience , która została pokazana w ostatnim odcinku „u kardashianów „.

„Może jestem nieznanym przyjacielem Harrego Stylesa ? „

„Taki skurwiel jak on nie ma prawdziwych przyjaciół , aby wysyłać zdjęcie swojego Wacka i być narażonym na krytykę i przykrą popularność „

„Nie jest ci mokro , że sam Bóg Seksu do ciebie napisał ? J"

„Raczej czy ty nie masz bólu dupy z tego całego gwiazdorzenia i udawania ? Chociaż ty nie udajesz , bo po prostu jesteś takim kretynem . Blokuję cię , więc nie pisz do mnie xx."

-Mamo ! Ten debil do mnie napisał ! Zniszczę go !!!! - krzyczy Libby skacząc po pokoju . Ciesząc się , że zwróciła jego uwagę .

-Co ? Nie ! - jej głównym problemem jest to , że przez paranoję na punkcie Harrego wpadła w depresję i nerwicę . Ostatnio mówi do siebie lub wrzeszczy niepotrzebnie do matki , która boi się o córkę coraz bardziej .

smile H.SPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!