"ALFAMIZ BİZİ ARTIK İSTEMEYECEK " -8

6.1K 525 198
                  

Merhaba ballarim 🍯💗

Umarim bolumu begenirsiniz <8

İyi okumalar dilerim oy vermeyi yorum yapmayi unutmayin!💜

_________________________________
Taehyung ~

En son chaeryong ile konuşmuş ve okuldan çıkmıştım. Jungkook 'a haber vermeden çıktığım için çok kötü hissediyordum. Onu telefon ile arayamazdım çünkü telefonunu benim yanıma bırakmıştı. Etrafta arayacak vaktimde yoktu çünkü chaeryong'un yanına hemen gitmem lazımdı.

Chaeryong 'u okula ilk geldiğim zamanlar tanımıştım zorbalığa uğrayan masum ve tatlı iyi biriydi. Benim sayemde artık zorbalığa uğramadığını düşünüyordum fakat beni acele ile oraya çağırmasının başka sebebi yoktu.

Tek başıma gelmemi istemişti muhtemelen başkasından utanıyordu onu bulduktan sonra oradan çıkartıp uygun bir yere götürmeyi planlıyordum.

Korkuyordum,nedenini bilmiyordum ama korkuyordum kurdum çok rahatsızdı Jungkook 'un yanında olmadığım içindir diye geçiriyordum içimden fakat bu yeterli gelmiyordu.

"Oraya gitme alfanın yanına dön korkuyorum"

Kurdum benimle konuştuğunda onu dinlemedim chaeryong 'a yardım etmeliydim. Sonunda cafe'nin önünde durdum. Buranın arka bahçesi denilen yer çok ıssızdı. Sokak arasına benzeyen ve hiçte tekin olmayan bu yerde chaeryong 'un zorbalığa uğramış olma ihtimali yüksekti.

Oraya gitmeyi hiç mi hiç istemiyordum üstelik Jungkook benim için endişelenmiş olabilirdi. Telefonumun şarjı da bitmek üzereydi bu yüzden elimi çabuk tutmalıydım.

"Alfamız bizi arıyor yanına gidelim çok korkuyorum..."

Kurdum tekrar benimle konuştuğunda çoktan güneş ışığının bile giremediği o karanlık yere girmiştim. Cidden çok korkutucuydu kalp atışlarım hızlanmış, aldığım nefesler yetmez olmuştu.

"Chaeryong orada mısın?"

Biraz ilerleyip seslendiğimde karşılık alamamıştım. Bu yüzden biraz daha ileri gidiyordum. Ellerim istemsizce yumruk halini almış göğsümün hizasında duruyordu. Tırnaklarımı elime batırarak ilerliyor bir yandan da etrafıma bakıyordum.

"Orada kimse var m-"

Karanlıkta daha ileri gidip seslendiğimde sözümü bölen şey iki kolumdan tutulup duvara yapışmam olmuştu. Sırtıma bu ani darbeyle feci bir ağrı girmişti. Tam o sırada yukarıda ki küçük ışık açılmış, karşımdakileri görmemi sağlamıştı.

Bu kişileri tanımıyordum. İki tane benden uzun ve yapılı olan erkek alfa vardı yanımda, kollarımdan morartacak şekilde sımsıkı tutmuş yüzüme bile bakmıyorlardı. Karşımda ise üç tane alfa kız ve onların yanında da başka bir erkek alfa vardı.

En önde duran siyah saçlı ve saçlarının sadece ön kısmı pembe olan kız bana bakarak şeytani bir gülüş atıyordu. Arkasında duran iki kız ise ciddi bir ifade ile duruyorlardı.

En öndeki erkek ise... O ise beni resmen yiyecek gibi bakıyordu ve ben en çok ondan korkuyordum.

"Siz kimsiniz bırakın beni!"

Korkuyla bağırarak konuştum ve beni sımsıkı tutan kollardan kaçmaya çalıştım ama nafileydi. Benden daha güçlülerdi ve ben savunmasızdım...

Ön perçemleri pembe olan kız yanıma gelip alaycı bir tavırla bana baktı. Eliyle sertçe yanaklarımdan tutup yüzümü ona dönmemi sağladı.

"Sakin ol minik şey istediğimizi yaparsan sana zarar vermeyiz"

Cute Omega ★tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin