zakurzona

Stało się!
     	
     	Zawsze chciałam mieć więcej, niż mogłam unieść, więc... od dzisiaj możecie mnie spotkać również na facebooku, gdzie na bieżąco można podpatrywać, jak idą mi prace nad dalszymi rozdziałami Nuvole Bianche i nie tylko!
     	
     	https://www.facebook.com/Zakurzona-107076291438064

zakurzona

Delikatny wiatr, złote promienie słońca na skórze i to rozkoszne, powolne ciepło wakacji... aż się rozmarzyłam! 
     
     Jeśli podobnie jak ja tęsknicie za wiosną i sielankowym latem, to mam dla Was dobrą wiadomość — od tego wspaniałego klimatu dzieli nas jedynie miesiąc oczekiwania ;)
     
     @MonicaMargaret wydaje kolejną powieść, która powinna przypaść go gustu nawet fanom zimy ;) 
     
     Więcej szczegółów znajdziecie tutaj:
     
     https://www.wattpad.com/1043922382?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=share_reading&wp_page=reading_part_end&wp_uname=zakurzona&wp_originator=vx6ZanInekq6OGE2kPm1W%2Buy%2F%2FhGDLWhGFxGp2Z1ioujj1UjonKfUynL2nLMaQN8iv4pAGbz02KUDXd0naERFSS9NSj%2By6ksKGBMl61DnYWnb1lX4%2FW4Z76eBT7R%2BzKU

MonicaMargaret

@ zakurzona aww! Dziękuję 
Reply

zakurzona

Dzień dobry!
     
     Jak się macie w ten piękny, słoneczny (przynajmniej u mnie) dzień? Długo mnie tutaj nie było, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie próżnowałam - został mi jeden (1), ostatni rozdział Nuvole Bianche do napisania. 
     Jak się z tym czuję? Dziwnie. I źle.
     Jeszcze nie zaczęłam go pisać, ale na samą myśl boli mnie serce ;-;
     
     A pozostając przy kwestiach sercowych... na polskim koncie ambasadorów dziewczyny przygotowały takie małe wyzwanie dla Was z okazji wczorajszych Walentynek:
     https://www.wattpad.com/story/258760180-wattpadowe-amory
     
     Zachęcam do wzięcia udziału!

YourFatFriend

U mnie też dosyć słonecznie no i nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów Chmur. Powodzenia przy pisaniu ❤️ 
Reply

zakurzona

@Pannyprincess dziękuję ślicznie <3 jak skończę Chmury, zrobię sobie parę dni przerwy na oddech, a potem zacznę planować publikację ;)
Reply

zakurzona

@kalsia123 do końca jeszcze daleko — co najmniej 40k słów, a wszystkie rozdziały, które mam nadpisanie to szkice i mogą mi się jeszcze rozrosnąć ;) 
Reply

vxstr6

Jaka jest różnica wieku między Ally a Aimil?
     

magfizia

@ vxstr6 myślę, że autorka nie zrobiła nic, co mogłoby zniechęcić potencjalnego czytelnika. Spojlerem jest każda informacja, o której dowiedz się wcześniej niż przewiduje to odpowiednie. 
Reply

vxstr6

@ zakurzona od kiedy wiek bohaterów jest spojlerem XD 
Reply

zakurzona

@vxstr6 o, nie widziałam jeszcze takiego poradnika na Wattpadzie, więc może warto to rozważyć XD
      
      wiem, że Chmury są obszerne, dlatego uznałam, że zostawię wskazówkę, gdzie możesz znaleźć interesujące Cię odpowiedzi - wybacz, ale profil ktoś może przeglądać, dlatego wolę uniknąć niepotrzebnych "spojlerów"
Reply

161616Luna161616

Hej, zauważyłam ostatnio, że z Twojego profilu zniknęły wszystkie Twoje stare książki... Jest jeszcze szansa, że ,,Divenire'' jeszcze kiedyś tu wróci? To była jedna z moich najkochańszych książek, często z sentymentem wracałam do moich ulubionych cytatów i fragmentów. ❤ Łączyła w sobie genialny humor, który poprawiał mi nastrój, gdy byłam przygnębiona, ciekawą, nieprzewidywalną akcję, przez którą nie mogłam oderwać się od czytania, z ekscytacją, chcąc wiedzieć, co będzie dalej (pamiętam, że zaczęłam czytać w dzień, czytałam całą noc i skończyłam tak gdzieś w pół do 6, a na 7 musiałam iść do szkoły, hah ) i nie banalnych bohaterów, z którymi zżyłam się tak bardzo, że nigdy o nich nie zapomnę <3 Zwłaszcza o Gabrielu, to chyba najlepiej wykreowana postać ever. Nie ważne co by zrobił i powiedział, to ja i tak go kocham, choć zdarzały się momenty, że traciłam do niego zaufanie. Do tej pory zastanawiają mnie słowa Olivii (przepraszam, jeśli pomyliłam imię), które skierowała do Di, żeby wbiła nóż w plecu Gabriela, zanim on wbije ten nóż jej. Wydawało się wtedy, za mówiła ona szczerze, dlatego zaczęłam się bać, że Gabriel na prawdę coś wywinie, ale na szczęście Olivia chyba kłamała, bo Gabriel Di 
     koniec końców nie zdradził ❤ Oprócz Gabriela, w pamięci najbardziej utrwalili mi się też Di, Dymitri, Philip boski Tanning (Jak ja kocham ten zabieg/żart/ironię, nie bardzo wiem, jak to nazwać ), no i oczywiście Mati ❤ Moja siostra do tej pory ma ,,odznakę odkrywcy'' z tym wężem, którą jej kiedyś zrobiłam ❤ Mam nadzieję, choć wiem, że niestety szanse są dość małe, że ,,Divenire'' wróci jeszcze kiedyś na Wattpada, bo to naprawdę genialna książka (i mimo tego, że to II część historii Di, fabuła jest niezwykle wciągająca, nawet bez znajomości części I), która doprowadziła mnie do naprawdę wielu emocji, wzruszeń, niejednokrotnie też do śmiechu i płaczu. (Wyjątkowo piękne jest według mnie zakończenie, które jest bardzo wzruszające) 
     I życzę wesołych Świąt! <3

161616Luna161616

@zakurzona To ja dziękuję! ❤❤❤ Jestem Ci naprawdę wdzięczna za przywrócenie ,,Divenire'', jesteś wspaniała! ❤
Reply

zakurzona

@161616Luna161616 nie mogłam przejść obok Twojej prośby obojętnie, więc... całe Divenire już jest dostępne - tylko błagam, nie zarywaj nocek - na pewno nie ucieknie, możesz dokończyć je za dnia! :D 
      A poza tym to się wzruszyłam do takiego stopnia, że się popłakałam... dziękuję za wszystkie kochane słowa, a przede wszystkim za uświadomienie mnie, że historie się nie starzeją i mimo upływu prawie czterech lat od publikacji epilogu, tę historię wciąż ktoś lubi i wciąż komuś jej lektura sprawia radość.
      Dziękuję Ci bardzo <3
Reply

zakurzona

Osiemnasta wybiła ładny kwadrans temu, więc zgodnie z zapowiedzią - opublikowałam Nuvole Bianche wraz z całkowicie nowym, jeszcze ciepłym i świeżutkim rozdziałem siedemdziesiątym.
     
     Wesołych świąt! <3

moccytrusa

@ zakurzona ❤️❤️❤️❤️❤️
Reply

YourFatFriend

@ zakurzona Dziękuję!! To zdecydowanie najlepszy prezent na święta ❤️❤️❤️
Reply

ZaczarowanaDoniczka

Nagle wattpad pokazał mi ponad 70 powiadomień, aż się przestraszyłam :P
Reply

zakurzona

25.12.2020 18:00

Tamta_dama

@zakurzona opcje są trzy:
      1. Nowy rozdział Chmur i w sumie republikacja dzieł.
      2. Odejście z Wattpada (smutne i nie wchodzące w rachubę; nie myśl nawet o tym)
      3. Prawdziwa data końca świata przewidziana przez Majów z dokładnością do godziny (tak tematycznie, bo przecież niedawno była 8 rocznica końca- nie-końca świata xD)
      Pozdrawiam 
Reply

AleksandraNowak705

Obstawiam wstawienie całych chmur i rozpoczęcie całkiem nowej historii 
Reply

Zielone_Kiwi

Cokolwiek byś nie postanowiła z twórczością, jestem z tobą ❤️
Reply