coralinesglow

Hej, serduszko! Pragnę cię zaprosić na opowieść, którą od niedawna publikuję na swoim profilu. "Midnight Kingdom" to książka o narzuconej miłości, by zjednoczyć dwa królestwa i powstrzymać je od upadku. Akcja opowieści rozgrywa się w dzisiejszych czasach, gdzie wplatane są fragmenty o dzisiejszych problemach, z którymi większość nas musi zmagać się na codzień. Jeżeli jesteś zainteresowana/y szerszym opisem zapraszam serdecznie na mój profil, a nie pożałujesz. Pozdrawiam i przepraszam za reklamę❤️

xjuxxx

Hej, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom to chciałabym Cię zaprosić do przeczytania mojej książki "Wyspa Porzuconych". 
     Rosabel Andriss przez własną nieodpowiedzialność trafia do internatu na Wyspę Przyszłości, zamieszkiwaną przez osiemdziesiąt procent studentów, która kryje w sobie wiele sekretów.
     Rosabel dowiedziała się o istnieniu Nieporzuconego, który znając sekrety wszystkich uczniów pisze o nich na swoim blogu. Dziewczyna pragnie odkryć kim jest blogger, mimo że zdaje sobie sprawę, że to dzięki niemu może pomóc uczniom, którzy już dawno się poddali. 
     Dziewczyna przebywając na Wyspie Przyszłości dowiaduje się o jeszcze jednej tajemnicy - o prawdziwej nazwie wyspy - którą zrozumieją tylko ci, co zostali porzuceni.
     https://www.wattpad.com/story/164594007-wyspa-porzuconych

lolzwomg

Hej, gdzie twoja książka? Oglądałam zwiastun i bardzo mnie zainteresował wraz z opisem

chyba_nie

Hm... Hej :)
     Jeśli lubisz fikcję dla nastolatków/romans/powieści młodzieżowe bądź obyczajowe
     zapraszam cię na autentyczną historię miłosną, w której happy end nie gra roli ^^ 
     
     "Jesteśmy kwita"
     
     Mam nadzieję, że wpadniesz i historia cię zainteresuje, buziaki♡

Cafetrone

Cześć, chciałabym Cię zaprosić na moje nowe opowiadanie pt. "Pamiętasz mnie?"
     Byłoby mi bardzo miło, gdybyś wpadła na chwilę i zostawiła po sobie jakiś ślad :)
     https://my.w.tt/NtttIrML9O

niewiemcojeszcz3

Hej. Lubisz romansy z nutką... dramatyzmu i tajemnicy? Zapraszam na moją książkę "Rana". Rozdziały co tydzień po około 3 000 słów. Opowiada ona o Adriannie i Markusie. Adrianna została odrzucona przez Markusa, co spowodowało okropną ranę w jej sercu. Po 4 latach spotykają się, a Markus chcę ją odzyskać, gdyż kłamał odrzucając ją. Co będzie dalej, jeśli poza tym wszystkim zostaną ujawnione inne tajemnice i będą się pojawiać inne problemy? Serdecznie zapraszam! (Obecnie są i publikowane dwa długie rozdziały, następny za niecały tydzień)
     
     Z góry dziękuję