xx_roxanna_xx

Nawet nie wiecie jak dziwnie się czuje wchodząc tu po tak dużym czasie mojej nieobecności 

Hanus26

@ xx_roxanna_xx mam pytanko. Czy będzie następny rozdział?
Reply

Lunia2967

@ xx_roxanna_xx będzie next? 
Reply

jd_Russo

Cześć serdecznie zapraszam do mnie. 
     
     " Kiedy mnie zobaczyłeś "
     ONA zanim go poznała czuła się niewidzialna. 
     ON dostrzegł ją kiedy jego świat przepełniała ciemność.
     
     Historia nieoczekiwanej miłości, która zaczęła się od wielkiego kłamstwa. Dwie siostry, bliźniaki Alicja i Gabriela wpadają na szalony pomysł zamiany. 
     Wszystko spowodowane jest tym, że  Gabrysia nie chce zostawić chłopaka z którym jest od kilku miesięcy, ponieważ teraz bardzo jej potrzebuje. Na początku  wakacji z powodu wypadku stracił wzrok. Ona miała właśnie w te wakacje jechać na upragniony staż do Francji. Alicja proponuje siostrze, że przez okres jej wyjazdu może ją udawać. Robi to głównie z chęci pomocy Kubie, ponieważ po wakacja zaczyna studia medyczne. Nie przepada za chłopakiem dla niej jest on tylko zapatrzonym w siebie piłkarzem, którego zapamiętała z liceum. Chcę jednak pomóc także siostrze spełnić jej marzenia o stażu.
     
     Czy uda jej się podszywać pod siostrę tak, aby niewidomy Kuba się nie zorientował?
     Czy przekona się do chłopaka, a może nawet się w nim zakocha? Tylko, co się stanie jak jej siostra wróci?
     https://my.w.tt/U0Pqty5rYZ 
     

hyroima

Cześć! Jeżeli potrzebujesz okładki, to serdecznie zapraszam na mój profil, na którym znajduje się książka z okładkami na zamówienie. ❤

ISkyMoonI

Hejka, właśnie opublikowałam moją pierwszą powieść na wattpad pt. "Last breath", która opowiada o niełatwym życiu Madeline Katherine Moore, która przeżyła bardzo wiele. Książka przytacza wiele problemów, które są codziennością dzisiejszych czasów i pokazuje ile cierpienia można przeżyć w tak młodym wieku. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej opowieści i zostawienia po sobie śladu, a jeśli fabuła i opis cie zaciekawi to zachęcam do zostania na dłużej. 
     Pozdrawiam :*

misialina_303

Hej. Chciałabym Cię zaprosić do mojej świeżo opublikowanej książki z okładkami na zamówienie. Mam nadzieję, że zajrzysz w wolnej chwili. 

YamiPsyche

Plantacje trzciny cukrowej, tytoniu, kawy; walki o niepodległość; wiek filozofów, rozumu i rewolucji - to czasy Bastiena di Sauvignon, emigranta z Ameryki, szukającego schronu, odnajdującego spokój dopiero w Paryżu, z daleka obserwując spaczenie, rodzące się w sercu kraju. Pomimo trudnego dzieciństwa wspina się na wyżyny hierarchii, zasiadając w salonach złotego Wersalu. Po ojcu odziedziczył dobrze prosperującą winiarnię, która rozrosła się niczym roślina po najdalszych zakątkach świata. Zbudował dom, spełniając swe marzenia, jednak czegoś mu było brak.
      Za tajemniczym listem wyrusza na Karaiby, aby odszukać swego przyjaciela z lat młodości, jednak napotyka na swej drodze kogoś zupełnie innego - aroganckiego, buntowniczego i pięknego anioła, któremu postanawia pomóc, wyrywając z rąk Czerwonych Kurtek. Podcina mu skrzydła, aby zatrzymać w swej złotej, dotychczas pustej klatce, zwanej sercem.
     
     Jeśli zainteresował Cię opis zachęcam do przeczytania mojego nowego opowiadania pt. ,,Za morzem jest dom". Sorki za chamską reklamę i spam! Trzymaj się xoxo