xloverofmike

JAPIERDOLE DILMIK GDZIE JEST CALA 4 skfjjckdkCPOPLAKLAMC SIE JAK GO ZOBACYZLAM KOCHAM ICH JEJFJS OLS 5SOS WROCIEI NA STALE

lonelylady1

PODJARA TOTALNA KSKSKWIKSHWISNE 
Reply

koloxin

Hejka❤️ Chciałbym zaprosić Cię na książkę pt. "Mrok". Nie będę za bardzo spojlerował co się tam wydarzy ale warto sprawdzić, być może Cię zaciekawi i zostaniesz na dłużej. Powiem tylko że jest tam wiele tajemnic które po prostu zniszczą Ci głowę xD Będę wdzięczny za każdą opinie i gwiazdkę i przepraszam jeśli przeszkadzają Ci reklamy. Pozdrawiam❤️
     https://my.w.tt/te7mNf5fiab

Dysfonia

Hej hej!
     Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na romans mojego autorstwa. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.
     
     Tytuł:
     
     Me too.
     
     Opis:
     
     Harper McCoy to szesnastoletnia brunetka o ciemnych oczach. Mieszka w najgorszej części miasta, do którego niedawno się przeprowadziła wraz z ojcem i siostrą bliźniaczką. Zostawiła swoich przyjaciół i byłego chłopaka. Tęskni za dawnym życiem i nie ma w nikim wsparcia. Postanawia zaufać poznanej w pierwszy dzień szkoły osobie i zostaje skrzywdzona. Ratuje ją tajemniczy chłopak z jej klasy, który od początku przyciągał jej uwagę.
     
     Drake Hudson to czarnowłosy chłopak o niesamowicie błękitnych oczach. Mieszka wraz ze swoim ojcem pracoholikiem w wielkim domu w bogatej dzielnicy. Od lat trzyma się z jedną paczką przyjaciół, którzy zawsze go wspierają. Jednak, kiedy jego serce zostaje złamane nawet oni nie potrafią mu pomóc, co odbija się na jego charakterze. Widzi w nowej swoją byłą i nie potrafi tak łatwo o niej zapomnieć.
     
     Czy dwójka tych młodych osób będzie potrafiła powstrzymać kiełkujące uczucie?
     
     ***
     
     - Błagam, Hudson. - powiedziała, zasłaniając rękami oczy - Nie rozbieraj się przy mnie.
     
     - Nie miałem zamiaru. - warknąłem zły, że w ogóle o czymś takim pomyślała.
     
     - Jasne. - odparła i popatrzyła na mnie, jak na debila - Już Ci uwierzę.
     
     ***
     
     *to moja pierwsza książka, więc nie jest niczym wspaniałym. jest bardzo średnia, ale i tak zapraszam*

lauren_lively

Salut!
     Zapraszam Cię bardzo serdecznie do przeczytania mojej najnowszej książki na Wattpadzie. Jest to pierwsza książka, jaką opublikowałam po prawie 3 latach nieobecności. Bardzo dużo dla mnie znaczy, ponieważ ten pomysł powstał w momencie moich najgorszych dni, gdy nie byłam pewna, czy wrócę do dawnej siebie. Wykreowanie postaci na kogoś, kogo ludzie polubią i będą razem ze mną przeżywać ich wzloty i upadki było nie lada wyzwaniem w tamtym momencie. 
     
     Myślę, że ta typowo cliché historia o raniących przeciwnościach losu przypadnie Ci do gustu. Mam nadzieję, że wpadniesz! 
     
     lauren
     
     https://my.w.tt/uT6Y2hLJo6