➵ RZUĆ WYZWANIE KAPRYŚNEJ WENIE I ODKRYJ RADOŚĆ PISANIA!

O co chodzi? TO PROSTE! ➵ Zjawiasz się na placu boju, gotowy na pojedynek, w pełnym rynsztunku, z weną na ramieniu i piórem w dłoni, a ja rzucam Ci wyzwanie i daję na jego wykonanie określoną ilość czasu, po którym jesteś zobowiązany stawić się i pokazać walczącym u Twojego boku [oraz przyglądającym się biernie gapiom] efekt swojej pracy. Zrozumiano? :D

Kto może wziąć udział? KAŻDY! ➵ Kto chce, ten bawi się z nami, bez względu na wiek, ilość gwiazdek, wyświetleń czy obserwujących. Tutaj wszyscy mają równe szanse!

Kiedy można dołączyć? W KAŻDEJ CHWILI! ➵ Nieważne, czy uczestniczysz w bitwie od początku, czy nie zaalarmowały Cię bojowe okrzyki na zewnątrz i przegapiłeś połowę, oglądając "Doctora Who". Możesz nas wesprzeć, kiedy już skończysz sezon!

Co będę z tego miał? A GUZIK! ➵ Robimy to dla zabawy, dla doświadczenia i dla satysfakcji! Gimnastykujemy wenę i uczymy się systematyczności!

...I tutaj niestety pocieszę wszystkich konsumpcjonistów i dusigroszy, bo osobiście zagłosuję za wszystkie prace, a przy tych, które wyjątkowo mi się spodobają, zostawię także komentarz. :D

Czegoś nie zrozumiałeś, chcesz się upewnić, lub po prostu jesteś ciekawy? PYTAJ ŚMIAŁO! ➵ Sekcja komentarzy pod rozdziałem "FAQ" oraz wiadomości prywatne są do Twojej dyspozycji.

Zachęcam również do podzielenia się ze znajomymi informacją o możliwości wzięcia udziału w wyzwaniach ➵ a nuż ktoś się skusi!

POMYSŁY, TEMATY I PROPOZYCJE WYZWAŃ ZBIERAM NA PRIV!

➵ LINK DO NAKLEJKI WYZWAŃ: http://files.tinypic.pl/i/00926/p9cpzdiy4ngn.png

Opis z pewnością ulegnie zmianom.
  • [propozycje➵na priv] JEŚLI MASZ JAKIŚ POMYSŁ, TEMAT BĄDŹ PROPOZYCJĘ NA WYZWANIA, NAPISZ MI W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ!
  • JoinedMarch 15, 2017Last Message
wyzwanialiterackie wyzwanialiterackie Aug 11, 2018 12:39AM
hejka kochani! uhuhu, dawno mnie nie było. wybaczcie, że tak znikłam bez słowa, jeju. niezły pasztet się zrobił i nie wyrobiłam:( szczerze mówiąc, porwałam się z motyką na słońce, próbując pomóc inny...
View all Conversations

Stories by Wyzwania Literackie
Wyzwanie Literackie "Bohater z wynajmu" by wyzwanialiterackie
Wyzwanie Literackie "Bohater z wyn...
[opisu brak, będzie niedługo] Książka jest opublikowana ponownie, gdyż po powrocie z wakacji zastałam swój pr...
ranking #51 in bohater See all rankings
Wyzwanie Literackie "Słowo-klucz" by wyzwanialiterackie
Wyzwanie Literackie "Słowo-klucz"
[opisu brak, będzie niedługo]
Wyzwanie Literackie "Plot shop" by wyzwanialiterackie
Wyzwanie Literackie "Plot shop"
[opisu brak, będzie niedługo]
1 Reading List