gdy mówię o sobie, nie lubię używać barwnych epitetów i wymyślnych przenośni. opisuję wszystko takie, jakie jest, bez żadnego poetyzmu. no bo po co? czy kiedy widzisz kubek, myślisz "ucho tego kubka przypomina mi połówkę serca"? albo kiedy masz dobry nastrój "czuję się, jak na chmurce"? oczywiście, że nie! po prostu "ładny kubek" i "jestem w dobrym humorze". barwne opisy to cecha typowa dla różnych opowiadań i książek. aby mój rozmówca jak najlepiej mnie zrozumiał, używam prostych słów, które najlepiej oddadzą moje myśli. po co niepotrzebnie gmatwać wszystko przenośniami, które każdy może zinterpretować według własnego uznania?

dlatego zamiast pisać, że jestem istotą niedocenianą przez świat, użyję słów: dziewczyna i niepopularna, ponieważ jestem osobą niezauważaną przez ludzi. moi bliscy ograniczają się do rodziny oraz dwóch najlepszych przyjaciółek. znajomych też nie mam zbyt wielu. jednak nie uznajcie tego za użalanie się nad sobą, o nie. to tylko prawda, która jak najbardziej mi odpowiada. pamiętajcie, nie ilość, ale jakość, kochani.

a tak z podstawowych informacji to mam na imię wiktoria, jak można się domyślić. skończyłam siedemnaście lat i dostałam promocję do drugiej klasy w technikum księgarskim. moją pasją jest pisanie i wiążę z tym przyszłość. uwielbiam także filmy, seriale, anime i mangi. ostatnio zagustowałam w koncertach ulubionych zespołów. w październiku jadę na dwa. może spotkam kogoś z Was, hmm? z aktywności sportowych najbardziej lubię rower, rolki i deskorolkę, czasem siatkówkę. nienawidzę za to ignorancji, hipokryzji i braku umiejętności przyznania się do błędu. oraz bezpodstawnej krytyki, tego chyba najbardziej.

to tak w dużym skrócie o mnie. jeśli chodzi o moje prace, to aktualnie wszystko po kolei poprawiam i kończę. po zrobieniu tego zamierzam pracować nad nowymi projektami. mam nadzieję, że ponownie nie zawieszę wszystkiego i nie zniknę na rok. nie chcę i nie mogę znów Was zawieść.

tak więc trzymajcie kciuki i do napisania, kochani! ♥
  • [capital of flowers]
  • JoinedDecember 6, 2015


Last Message
viksa-chan viksa-chan Jul 19, 2018 11:27PM
drabble skończone! czas na poprawianie "łez nieba", potem "quidditcha", a na koniec "niczym dziecko". dobranoc, kochani! xx
View all Conversations

Stories by dead inside, flowers outside
Co widzę w chmurach | Wiersze by viksa-chan
Co widzę w chmurach | Wiersze
Gdy patrzę w niebo, potrafię dostrzec różne rzeczy. Chmury czasem przypominają zwierzęta, czasem przedmioty...
Drabble Dramione ✔️ by viksa-chan
Drabble Dramione ✔️
Zbiór drabbli - krótkich opowiadań o długości stu słów - w tematyce dramione. Rozdziały nie są powiązane. Mo...
+21 more
Wierszowisko | Wierszowe wysypisko ✔️ by viksa-chan
Wierszowisko | Wierszowe wysypisko...
Pisanie tych wierszy pomogło mi przejść przez pewien cięższy okres w życiu. Większość z nich porusza problemy...
8 Reading Lists