twojasprawa

Witajcie,
     	
     	Tak, cofnęłam publikację im a virgin. Jest to oznaka ostatecznego końca mojej historii z wattpadem. Każdy z nas się starzeje, a pewne rzeczy musimy zostawić czasami za sobą. Przepraszam tych, których zawiodłam, jednak czuję, że tak będzie lepiej. Nie smućcie się, w końcu to tylko fanfiction, na wattpadzie mamy ich mnóstwo. Dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas na przeczytanie tego tworu – i naprawdę, nie smućcie się, nie warto. 
     	Mam nadzieję, że zaakceptujecie moją decyzję, ponieważ choć była ona trudna ze względu na ilość odbiorców, którzy identyfikowali się z tym ff, według mnie jest ona właściwa. 
     	
     	Jeżeli ktoś ma jakieś pytania – piszcie, odpowiem. Na ten moment mogę jedynie napisać abyście dbali o siebie i prowadzili życie pozbawione nienawiści. 
     	♥️

tea_boyy

niech mi ktos powie o czym to bylo sosnzmzksns
Reply

Taemperowka_

@ twojasprawa oddalabym tak wiele zeby móc ją przeczytac jeszcze raz naprawdę, nie znam takiej książki na wattpadzie ktora by mi sie tak podobała... nie da sie tego jakos uratować...?
Reply

smolcrabcio

@ twojasprawa totalnie respektuję twoją decyzję ale chyba przez długi czas nie będę mogła zapomnieć o tej historii bo nie zdążyłam przeczytać ostatniego rozdziału i nie mam pojęcia jak wszystko się skończyło ;(((
Reply

seksowna_bielizna

I'm a Virgin było moim safe & happy place i to jest takie smutne i okropne, gdy wracam tu i tego już nie ma

JiniastaDzbaniasta

@seksowna_bielizna same... a wracam tu regularnie
Reply

Adainee

@ seksowna_bielizna same here minęło już tyle czasu a dalej boli jak cholera 
Reply

mmnaonggoa

nafal nie wierze ze to ff zostało cofnięte 

mmnaonggoa

@ coronev still ✊
Reply

martikwie143

@ coronev samee
Reply

coronev

@ Drzejgej  codziennie wbijam z nadzieją 
Reply

xeniix

Okej wróciłam po ponad roku na wattpada I nagle mi się ryczeć zachciało bo najlepsze ff jakie tu czytałam zostało cofniete...

cinamyoon

Miłego dnia!