tenimabedim

Ben ama buraya girmiyorum artık bana ig'den ulaşın..

tenimabedim

İmdat

tenimabedim

Bu kadar basit olmayın..
Reply

tenimabedim

Telefonu bir kenara bıraktığınızda çok götten bir insan olduğunuzu falan hiç mi düşünmüyorsunuz, tamam sanal işte her şey olur kafanızı sikeyim insan olun lan
Reply

tenimabedim

Mesela nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyorsunuz hani ben kendimi geçtim bugün varım burada yarın giremem artık bir şeyler olur siz kendinize bunu nasıl yakıştırıyorsunuz ki
Reply

souldebris

üfleme sur’u ey israfil. aşkta çok yanasım var. yar’a şeker şerbetle varasım var. sen gelme ey azrail , bu canı yar’e aşk’la veresim var. 

tenimabedim

Bu dünya 5 oktilyon 974 septilyon 420 seksilyon gramdır. Benim kalbim ise sadece 350 gram. Fakat sevgi metreyle, kiloyla ölçülmez, haksız mıyım?
Reply

tenimabedim

Dünyada en çok tuvalet kağıdı tüketen ülke bizim toplummuş. İçine sıçılacak çok şey var çünkü. Bağımlı olduğum insanların eroinden daha zararlı olduğunu öğrendiğimden beri insanlardan uzak kalmaya çalışıyorum.

tenimabedim

Birisi karnınıza bıçak sapladığında yaklaşık sekiz saniye acı hissetmezsiniz. Sadece karın boşluğunuzda sıcaklık ve hafif baş ağrısı olur. Sekiz saniyenin ardından bağırmaya ve acı çekmeye başlarsınız, işte benim seni sevme oranım  bu örnekle eş değerdi. Gözlerim, seni kaybettikten en fazla sekiz saniye dayanırdı. Acı çekmeye devam ediyordum sonra.

tenimabedim

Sabıkalı dudaklarınla oynaşır haylaz ve ahlâksız kaldırım çocukları. Gidişin üstüne yazdığım senaryolar, derisiz insan bedenleri gibi çirkindir, ayak bas ki odama Allah'ına kadar güzelleşsin her şey. Okyanusların dize geldiği ellerini uzat bana, yoksa asla durmayacak kesik avuçlarımın siyah kanları. Sen ayağa kalkınca, asa inmiş gibi ikiye ayrılıyor deniz; yanıma otur ki birbirinden ayrılmasın ağlayan balıklar.

tenimabedim

Şiddetli bir ses duyulur, yanlış ölümler çoğalır, ucuz bir devrim yaratır boynun, harikulade yoksul iklimimde. Saçlarında kaç mitolojik canlının soylu ütopyası hakimdir ve gözlerinde hangi korkunç savaşçının keskin kılıcındaki gizem saklıdır bilmiyorum.