szafranku

W poniedziałek o 16:30 mam pierwsze zajęciaaa <33

szafranku

Ale jestem podekscytowana!!
     Za chwilę jadę na zajęcia z rysunku i niezmiernie się cieszę jednak jednocześnie też umieram bo będę w grupie a wiecie, że trochę boję się ludzi...ale dam radę!

szafranku

@TenZjebDenki
      Wiesz, ja się dosłownie przed chwilą dowiedziałam, że będę na owe zajęcia chodzić bo ciocia mi je tak naprawdę załatwiła i to ona się postarała abym dołączyła do grupy....kocham moją ciocię!
Reply

TenZjebDenki

@ szafranku Tez tak chce.
Reply

szafranku

Przepraszam, ale wypisuje się z każdego rp w jakim jestem. Nie jestem w stanie pisać, bo zazwyczaj nie ma mnie dłuższy czas na wattpadzie. Jedyne co mogę wam zaoferować, to pisanie rp na priv, więc zapraszam <3

szafranku

Strasznie mnie bolą nogi, i jeszcze robię z siebie idiotę na każdym kroku wraz z moimi przyjaciółmi hahah, ale na festynie trzeba się wybawić <3 
     Jednak momentami robi mi się strasznie gorąco i wstyd, uh, głupie uczucie

Alexandra_Robak

Cześć!
     
     Tak, do Ciebie mówię [czyt. piszę]. ;)
     Przybywam, by życzyć Ci dobrego dnia. Nie mam co robić, dodatkowo w chwili obecnej moje życie całkiem dobrze się układa, dlatego pomyślałam, że "pozarażam" swoim wyjątkowo pozytywnym nastrojem także innych. W taki oto sposób nieśmiało wyciągam aparat i proszę o uśmiech. Ale nie taki chwilowy, żeby po opuszczeniu kadru znów zacząć topić się w łzach. Proszę o szczery, szeroki uśmiech. Niech ludzie wiedzą i pamiętają, iż warto się uśmiechać, warto być szczęśliwym i naprawdę warto dzielić się tym nastrojem z innymi.
     
     Na koniec życzę Ci także spokojnego popołudnia. Chcę również powiedzieć, iż masz piękny opis *.*
     
     ~Al