sonsayfasihayat

Bay Aşk'a, ikinci bölümüyle sizlerle okurları bekliyor. Umarım bu halini benden çok seversiniz. Keyifli okumalar dilerim ❤

sonsayfasihayat

Bay Aşk'a, ikinci bölümüyle sizlerle okurları bekliyor. Umarım bu halini benden çok seversiniz. Keyifli okumalar dilerim ❤

tubikodono

MerhabalarSeni bugün keşfettim ve yazım dilini çok beğendim.Bir Bahar Akşamı adlı hikayeni hemen listeme ekledim diğerlerine de baktım ama bir süredir yazmıyorsun sanırım.(yanlışsa düzelt lütfen )Hepsini okumak istiyorum ama merak ettiğim birşey var başlarsam devamı geçde olsa gelecek mi,devam edeyim mi?Sevgilerimle....☺️

sonsayfasihayat

@ tubikodono ben teşekkür ederim asıl ilginiz için ve benimle gerçek fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Onların benim için önemi fazladır.
      Yorumlarınızı heyecanla bekliyorum ❤
Reply

tubikodono

Cevap için çok teşekkürederim.O zaman ben hepsini okumaya başlayayımŞimdiden ellerine yüreğine sağlık heyecanla beklemekteyim❤️
Reply

sonsayfasihayat

@ tubikodono merhabalar ❤
      Öncelikle çok teşekkür ederim.
      Kitapları yarım bırakmayacağım, en azından bütün bölümleri burada yavaş da olsa paylaşmak niyetindeyim. Bölümleri düzenleyerek yeniden paylaştıklarımın yanında yeni olan kitaplarıma da bölümleri yazarak paylaşıyorum. Bir Bahar Akşamı beşinci bölümü yazılmaktadır. Bitince -içime sindiğinde- bekletmeden paylaşacağım. Umarım okuduğunuz kitaplarımın her biri için güzel düşünceler içerisinde olursunuz.
      Kucak dolusu sevgiler saygılar ❤❤
Reply

sonsayfasihayat

Lütfen bu yazımı sonuna kadar okuyun.
     Bakın, ben yeni yazar bir yazan değilim. Kitaplarımı yazıp yayınlamaya başladığım zaman wattpad’ın popüler olmayı bırakın varlığından bile haberi yoktu kimsenin. 2010'dan beri fiili olarak yazıp birçok kitabımı paylaşıyorum.
     Birçok çeşit kişi ile karşılaştım ve karşılaşmaya devam ediyorum. Ama beni en çok zorlayan SAYGIDAN nasibini almamış benden YAŞÇA küçük kişiler. Bu kişilerin ileride saygıdeğer bireyler olacağına inancım da maalesef yok. Çünkü bugün nasıl bir kişiyseniz ileride de aynı kişi olmaktan öteye gidemezsiniz. Bu da acı olan bir durum. Yani acınacak bir durumda olan kişilerin varlığı ÇOKLAR.
     ÖNCELİKLE SAYGI GÖRMEK FİKRİNİZE ONAY VERİLSİN İSTİYORSANIZ SAYGI GÖSTERİN.
     Ben de sizlerin yaşında oldum ama bu yaşımda bile benden büyük bildiğim birine asla da saygıda kusur etmedim, çünkü bu bana öğretilen bir terbiyedir. Birine saygısızlık edersen TERBİYESİZ birisidir. Bundandır ki konuşurken kelimelerime dikkat ederim.
     Bir fikriniz elbette ki olacak ve o fikri savunurken de doğru bildiğiniz şekilde kendinizi ifade edeceksiniz ama bu size başka birine HAKARET ETME hakkını vermez. Eğer ki küfre ya da hakarete başvuruyorsanız o fikrinizin de bir değeri yoktur.
     “benim gözümde şu an bir çöpten farksızsın” “eğer biraz bile beynin varsa” şeklinde kendini ifade etmekten yoksun kişiler mümkün mertebe benden uzak durabilir mi? Çünkü KİTABIMDA REKLAM YAPTIRMIYORUM DİYE NE BEYİNSİZ OLUYORUM NE DE ÇÖP. Çöp olan bir şey varsa sizin kokuşmuş bencil düşünceniz oluyor. Ve benden de bir abla tavsiyesi, var olduğunu iddia ettiğiniz beyninizi daha doğru şekilde doğru olana çalıştırın.
     Olur mu? 

Recent Activity