Şurada bir kurgu yazsam,ilk bölümde sarhoş olsa karakterlerimiz ikinci bölüm birbirinin olsalar,üçüncü bölümde hamile kalsa kızımız,gayri meşru ilişkileri kah yatakta kah sokakta devam etse birbirlerine aşık olduklarını itiraf ettikleri son bölüme kadar...Ne okunurdu ama değil mi ? Milyon kere görülürdü bastırılmış duygularına engel olmaya çalışan dimağlar tarafından..

Ama üzgünüm burada öyle +18 sahneleriyle prim yapmaya ,kötü oğlan saf kızlara yer yok.Allah aşkına şu platform sayesinde saf(herşeyden habersiz) kız mı kaldı ? Hadi ordan..

Evet ben.Bu kopyala yapıştır hikayelere,kendisiyle çelişen kurgulara,klişelere ben kafa tutuyorum..

Hepiniz benim hayal dünyama davetlisiniz.Sabredip sonuna kadar okur ve kurgumda yukarıda saydığım kötü özellikleri aramazsanız eminim ki beğeneceksiniz..

O zaman buyurun..

Pc:Ah şu insanlar sırf sabretmedikleri için tüm güzel ve farklı kurgulardan mahrum kalıyorlar.Ama onlarda haklı.Tüm olayı ilk bölümlerde işi halletmek olan kurgu yazarları sağolsun..
  • JoinedMarch 6, 2015Last Message
snylmzr snylmzr May 31, 2017 02:13AM
Biliyor m bana kizdnz ne bu bildirimler diye ama hikaye yi yanlışlıkla yayından kaldirdm m ve başka vaktim olmadgndan bu vakitte teker teker yayınladı m.Rahatsızlık  için çok uzgunm
View all Conversations

Story by Binmuhteşemgüneş
Ak & Kızıl  by snylmzr
Ak & Kızıl Fantasy
Hava,su,toprak ve ateş ırkları arasında çıkan ölümcül savaşı basit bir insanın cesareti sonlandırdı.Nemfler ırklarının neredeyse yok olmak üzere olduğunu o insan sayesinde fark ettiklerinde kendi güçlerinin misli i...