Şurada bir kurgu yazsam,ilk bölümde sarhoş olsa karakterlerimiz ikinci bölüm birbirinin olsalar,üçüncü bölümde hamile kalsa kızımız,gayri meşru ilişkileri kah yatakta kah sokakta devam etse birbirlerine aşık olduklarını itiraf ettikleri son bölüme kadar...Ne okunurdu ama değil mi ? Milyon kere görülürdü bastırılmış duygularına engel olmaya çalışan dimağlar tarafından..

Ama üzgünüm burada öyle +18 sahneleriyle prim yapmaya ,kötü oğlan saf kızlara yer yok.Allah aşkına şu platform sayesinde saf(herşeyden habersiz) kız mı kaldı ? Hadi ordan..

Evet ben.Bu kopyala yapıştır hikayelere,kendisiyle çelişen kurgulara,klişelere ben kafa tutuyorum..

Hepiniz benim hayal dünyama davetlisiniz.Sabredip sonuna kadar okur ve kurgumda yukarıda saydığım kötü özellikleri aramazsanız eminim ki beğeneceksiniz..

O zaman buyurun..

Pc:Ah şu insanlar sırf sabretmedikleri için tüm güzel ve farklı kurgulardan mahrum kalıyorlar.Ama onlarda haklı.Tüm olayı ilk bölümlerde işi halletmek olan kurgu yazarları sağolsun..
  • JoinedMarch 6, 2015Last Message
snylmzr snylmzr Sep 01, 2017 09:15AM
Efendim bayramımız bir kaç gün değil bir ömür sürsün inş. 
View all Conversations

Stories by Binmuhteşemgüneş
Bal Gibi Olur -Şarkılarla Aşk Serisi- by snylmzr
Bal Gibi Olur -Şarkılarla Aşk Serisi- Humor
Deniz önce arkadaşına sonra kızın dizi örtülü babaanesine baktı.Yaklaşıp kadının yanağından makas aldı."Hazır ol sultanım.Torununu everebilirsin." "Bu işler kader-kaza meselesi kızım.Hiçbir şey belli...
Ak & Kızıl  by snylmzr
Ak & Kızıl Fantasy
Hava,su,toprak ve ateş ırkları arasında çıkan ölümcül savaşı basit bir insanın cesareti sonlandırdı.Nemfler ırklarının neredeyse yok olmak üzere olduğunu o insan sayesinde fark ettiklerinde kendi güçlerinin misli i...