slytheraeri

orman yangınları çıkarıyorsun, anthos ve snowflake'i hayatsız gibi fik kaldırtan avcılar yüzünden bir süreliğine taslağa çektim çok uzun süreli değil, geri dönecekler

sky_bbh

@ slytheraeri  evet ya çok mutlu oldum. Sırada sen varsın seni bekliyoruuz❤
Reply

slytheraeri

@denizimsi7 kuzu böyleleri için kendini yıpratma 
Reply

beauty_pie07

Anthos ficine bayıldım ve yeni bölümü beklerken senin bana bol mitoloji ve chanbaek olan ficler önermeni bekliyorum.. Gelir mi bir iki öneri 

SibbleAmeGogh

Kitapların çok güzel.. Tanrım.. çok güzel, çok güzel, çok güzel. Gece gündüz okudum, gözlerim kıpkırmızı bunu yazıyorum. Orman yangınları çıkarıyorsun..of, bayıldım kitaba. Sanırım en sevdiğim yazar konumuna geldin. Diğer kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum.

slytheraeri

@SibbleAmeGogh çok teşekkür ederim T-T ❤
Reply

uzakplanet

Yillardir buradayim. Cok nadir saglam kaleme denk geliyorum. Gercekten olay orgusu isleyis konusunda harikasin. Anlatmak istedigin seyi vermek istedigin duyguyu ifade edisine bayildim. Keske bu kalemden bir de kaisoo okuyabilsem deyip bir ic cektim ne yalan soyleyeyim :')

slytheraeri

@uzakplanet çok teşekkür ederiim T+T ❤❤
Reply

coraphazretleri

TapTıM VE şunu söyleyesim geldi slylara köpek gibi aşıgımki ben gryffindor olduğum için ama slytherin gibi göründügüm için arkadaslarım slytherdor diyiyorlar VEEHEHEGGEGEGGE fangirl olmuş gibi hissediyorum yazarehhhhhh uwu!

coraphazretleri

@ coraphazretleri  okulumuzda gay çift var üstteki :>>> slytherinli veeeh sigara falan içiyor aşırı havalı üstundeki sly sweatyla 12 lerdem tabikimsi sevgilisiyle ( erkek) öpüsükrnen yakaladım ejiahsiw sonra cıglık attım çünkü gözlerimden kalp akıyordu o derece ve digeri ise harry e cok benziyor haksızlik..
Reply

slytheraeri

@coraphazretleri bayılıyorum slytherin'e *-*
Reply