sevgicigligi

Alttaki kitabın yazarı karşılıklı vote yapıyor.

zeynepsen0634

Merhaba... Öncelikle rahatsız ediyorsam gerçekten çok üzgünüm. Fakat kitabımın hak ettiği değeri görmesini ve fark edilmesini istiyorum. Bunun için de kitabımı tanıtıyorum ve tabiri caizse reklam yapıyorum. Okuyan insanlar çok güzel yorumlar yapıyorlar, yine de önyargılılıysan tanıtım bölümünde kitabın konusu hakkında genişçe bahsediyorum. Umarım kitabıma bir şans verirsin ve umarım hoşuna gider. Rahatsız ettiysem ve reklamlardan hoşlanmıyorsan tekrar özür dilerim❤
     
     https://www.wattpad.com/story/269649873?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=zeynepsen0634&wp_originator=HJivaTCrG1sJgD5xmOl893Mx3wZGzO%2FxJB5erwivQJLpRM5gPUVIriQa3MxSnuhnM%2FARmgirkQ5s3a2p13Cc2NSpmyUOyvvyt8%2FvJ7KOBuioQuKKYqa3GZd4tFCfvKCR

leydiserim111

Öncelikle merhaba. Rahatsız ettiğim için gerçekten özür dilerim ama kitabımı paylaşmasam istediğim yerlere gelemeyeceğimin farkındayım ve senden ricam. YENİ GEZEGEN kitabıma göz atıp, beğenip beğenmediğini yorumlarda paylaşır mısın? 
     
     Kırıcı yorumlar hariç her yoruma açığım :)
     
     Destek için geri takip yaparsan sevinirim. Yapıp yapmamak sana kalmış tabi ama eğer kitaplarımı beğenirsen yeni bildirimler için takipte kal :)

okuyucubeyazkaplan

Tekrardan merhaba. Zamanında senin kitabın ve profil fotoğrafın hakkında kötü yorumlar yapmıştım. Yazdıklarım gerçek fikirlerim değildi. Bahane değil biliyorum ama yine de kendimi açıklamak istiyorum. Buraya yazmadan önce çok sevdiğim bir arkadaşım artık arkadaş olmak istemediğini söyledi ve dalga geçti. Çok üzgündüm ve sinirliydim. Yaşadıklarımı başka insanlara yaşatmak istedim sanırım. Özür dilerim. Çok özür dilerim. Eski profilin bence çok hoştu. Hoşçakal.

okuyucubeyazkaplan

@sevgicigligi Kırılabileceğini hiç düşünmemiştim. Özür dilerim ve tekrar söylemek istiyorum, söylediklerim gerçek değildi tek amacım birilerini sinirlendirmek, üzmekdi. Çok özür dilerim.
Reply

sevgicigligi

@ okuyucubeyazkaplan o gün ne kadar kırıldığımı bir bilsen
Reply

sevgicigligi

Bir kaç gün öncesine kadar karşılıklı oy istiyor ve karşılıklı takip yapıyordum. Kitabım çok oylanınca şansı artar sanıyordum. Belki de öyledir kim bilir. Ama bu gün bir video izledim video kendini sevmek diye bir şey üzerine kuruluydu ve anladım ki siz aslın da benim kitabımı çok okunması olan bir kitap olduğu için değil merak edip gerçekten kimseden bir şey beklemeden tamamen karşılıksız olan saf duygular ile merak ettiğiniz için bakmalıydınız. Kimse ben karşılığın da bir şey yapıyorum diye benim için artık bir şey yapmasın ve beni ben olduğum için sevsin. Sadece ben olduğum için sevsin. 
     Örneğin siyah nokta kaynayan yüzümle sevsin, bir elli beş olan boyumla sevsin, yeri geldiğinde çocuklaşan kalbimle sevsin, gerektiğinde gerektiği gibi davranan beni sevsin. Mesela her gece çorapların olmadan uyuyamıyorum beni bu özelliğim ile sevebilecek biri varsa eğer onu kusurları ile sevmeye hazırım. Lekeli olan yüzümle ya da sessiz kişiliğim ile sevebilecek varsa sevsin. Kimse karşılığında bir şey yaptığım için bana canım cicim demesin. Kimse onun işine geliyorum diye bana sahte sevgi göstermesin. 
     
     Beni ben olduğum için sevebilecek, bana ben olduğum Sevcan olduğum için değer verecek sevecek biri varsa ben hep buradayım. Şimdi karşılık beklemeden kitabıma bakacak olursanız gerçekten beni ben olduğum için kitabımı ise karşılık beklemeden merak ettiğiniz için okumuş olursunuz. Bu gün bunları yazdım çünkü beni rahatsız eden o duygudan kurtulmam gerekiyordu. Şimdi KARŞILIKSIZ birşey yapmak isteyen var ise bende hazırım. Tam bu cümleye kadar okuyan herkese çok teşekkür ederim. 
     
     Sevgilerimle beyaz_bereliii ^^

leydiserim111

@ sevgicigligi woow etkileyici..
Reply

tsawau

Katılıyorum <^^>
Reply

Melike_ng

@ beyaz_bereliii çok iyiydi...
Reply