Selam ben Seval!

En önemli şey; bana asla ŞEVVAL demeyin. Dediğim gibi adım Seval.

Wattpad'te genelde komik,manyak,mal,salak... vb. Yorumlar yapıyorum. Eğer ciddi bir yorumumu görürseniz panik yapmayın ve yavaşça o yorumu geçin.

Bunların dışında, çok düşünen, çok okuyan ve çok yazan biriyim. Kendi varlığımı bana kanıtlayan tek şey düşüncelerim. Onlar varsa varım, yoksa yok!

Ve şimdi daha detaylı bir tanıtım...

Düşünce tartışmalarını pek severim. Arada böyle şımarmayı da severim. Fazla cesurum. Edepsiz bir ağzım var. Dik başlıyım. Çok kıskancım. Zekiyim. Merhametliyim. Mantık sahibi değil, his sahibiyim. Mantığım ile değil duygularım ile hareket ederim. Ve mantığım ile hislerim hiçbir zaman çakışmaz. Çünkü benim hislerim (vicdan gibi mesela) düşüncelerimi etkiler. Hemfikir olurlar bu sayede. Bilmem başka neyim ben? Arada çok deliriyorum. Bazen çırılçıplak soyunup üstüme battaniye alıyor ve evde öyle geziyorum. İstediğim anda dans ediyor, ve "insanlar ne der?" Kaygısı taşımıyorum. Saygısızım. Ne büyük görür gözüm ne küçük, sinirliysem ağzımın sansürü bozulur. Ha bir de, benim ahlakımı sorgulayan ahlaksızdır benim gözümde. Onlara da söverim. Şiddeti de severim. Bazı erkeklere şiddetin şart olduğunu düşündüğüm gibi bazı kadınlara da şiddetin şart olduğunu düşünürüm. Kadın erkek eşittir. Kadın kadındır, çiçek babandır. Çocuk ihmal ve istismarı asla dayanamayacağım hassas konulardan. Aynı şekilde tecavüz, şiddet ve Eşcinsellik. Eşcinselleri savunurum. Adlarını ilk duyduğumdan beri. Irkçı değilim, ırkçılık yapandan nefret ederim. Uyuşturucuya değilde, uyuşturucu bağımlılarına bir ilgim var. Bir de tarihteki katillere ve diktatör liderlere. Onların düşünce yapılarını merak ederim. Bunun dışında ne var? Çok kırılgan bir kalbim var. Kırılınca nefret püskürtüyor, başka bir savunma duvarı örüyor. Ah, ben buyum. Ne eksiği, ne fazlası.
  • JoinedMarch 6, 20161 Reading List