Z.

Coraline'ın renkli, parlak ve oldukça esneyen tüneline girdim. Her emeklediğimde biraz daha batıyor gibiyim, tünelin sonuna ulaştığımda tekrar buluşmak dileğiyle.
-

2015'ten beri buralardayım, wattpadi keşfetmem facebookta güneşin kızları fan sayfalarında dolanırken hayran kurgu türünde bir yazıyla karşılaşmamla oldu. bütün ergenliğim burada geçti ve hala geçiyor... Çok fazla kitapla tanıştım, çok fazla yazar sevdim, konuştum, yorumlarda doyasıya eğlendim. En az sizin kadar ben de okuyucuyum ve hatta beni kitapların altında hunharca yorum yaparken, leş erkek karakterlere saydırırken bulabilirsiniz :)

Diğer hesabım olan @kaenari hesabında okuduğum en güzel kitapları sizinle paylaşıyorum, öneriyorum. Wattpad'in eskimeyenleri öneri kitabında zevklerinize uygun kitaplar bulabilirsiniz veyahut okuma listelerimdeki kitaplara bakabilirsiniz.
  • JoinedJune 15, 2019


Last Message
saulepleureurr saulepleureurr Oct 25, 2022 05:31PM
beni bu zamana kadar bekleyen fıstıklarım,  biliyorum neredeyse 1.5 yıl oldu ama hayatımı bir düzene sokmadan buraya dönmek istemiyorum. inanın bu ne kadar sürer, ne zaman dönmek içim emin hissederim...
View all Conversations

Story by saulepleureur
EVSİZ by saulepleureurr
EVSİZ
(Ara verilmiştir. Sebepleri 'sad story' bölümünde mevcuttur.) "Tamam, tamam bulmayacaklar seni... İzin v...
ranking #2 in devran See all rankings