𝓦𝓲𝓸𝓼𝓷𝓪 𝓳𝓮𝓼𝓽 𝓼𝔂𝓶𝓫𝓸𝓵𝓮𝓶 𝓸𝓭𝓷𝓸𝔀𝔂.
Cześć. Nigdy nie potrafiłam się przedstawiać. Jestem Ina, chyba nie jestem jakoś inna, a już na pewno nie Inka (jak można to coś pić?). Chociaż czasem, czuję że jestem inna. Ale nie z serii "nie jestem jak inne dziewczyny", czasem myślę, że tych "nie jestem" jest więcej, niż tych "jestem". Ja raczej zaliczam się do tych "jestem". Ale chyba nie ma nic złego w uwielbianiu różowego, częstym noszeniu sukienek lub tym, że bardzo lubię chodzić na zakupy i robić makijaż.
𝓛𝓪𝓽𝓸 𝓳𝓮𝓼𝓽 𝓼𝔃𝓪𝓵𝓮𝓷𝓼𝓽𝔀𝓮𝓶
Nie przeszkadza mi to również w byciu niezdarą i molem książkowym.
Chyba zdążyłam przeczytać dość sporo książek, zwłaszcza o miłości. Kiedy czytam o tych bajkowych historiach jedząc tabletki na gardło, mam nadzieję, że mi również się kiedyś przydarzą.
𝓙𝓮𝓼𝓲𝓮𝓷 𝓶𝓮𝓵𝓪𝓷𝓬𝓱𝓸𝓵𝓲𝓪
Jeśli szukasz szalonej ekstrawertyczki lub ekstremalnej melancholii, to nie ten adres.
Uważam też, że takie emotki :), <3, :( mają zdecydowanie więcej uroku i tego czegoś, może dlatego, że w ich napisanie trzeba włożyć odrobinkę więcej czasu i serca?
𝓐 𝔃𝓲𝓶𝓪 𝔀𝓻𝓮𝓬𝔃 𝓸𝓹𝓵𝔂𝔀𝓪 𝓻𝓸𝓶𝓪𝓷𝓽𝔂𝔃𝓶𝓮𝓶
Te całkiem ładne napisy powyżej pochodzą z mojego zeszytu od polskiego, który jest też moim ulubionym przedmiotem, w szkole, którą niedługo skończę.
Dużo mówię, jestem okropną gadułą, zdecydowanie moją strategią towarzyską nie jest słuchanie w milczeniu, ale to już chyba zdążyłeś zauważyć z tego dość długiego opisu.

𝙹𝙴𝚂𝙻𝙸 𝙹𝚄𝚉 𝙼𝙰𝙼𝚈 𝙷𝙴𝚁𝙱𝙰𝙲𝙸𝙲 𝚃𝙴𝙽 𝙲𝚄𝙺𝙸𝙴𝚁, 𝚃𝙾 𝙲𝙷𝙾𝙲𝙸𝙰𝚉 𝚁𝙰𝚉𝙴𝙼
🍵Członkini klubu herbacianego, do którego Was serdecznie zapraszam.
  • robię pierniki z józkiem i fau
  • JoinedMarch 5, 2019


Last Message
roozoweokulary roozoweokulary Jan 17, 2021 01:34AM
nie ma to jak pisać rozprawkę o kierowaniu się sercem, miłości i przyjaźni oraz innych bzdetach kiedy jestem w totalnym dołku emocjonalnym
View all Conversations

7 Reading Lists