qhoneix

Bu arada sınavlarım biraz kötü geçiyor inşallah düzeleceğim. Umarım sizin sınavlarınız varsa güzel geçiyordur bari siz mutlu olun. 

wxHzlxw

Tatlı yazar nasılsıın? Senden bir şey isteğeceğim çok tatlı kurguların var ama bölüm atman neden bu kadar uzun sürüyor 2 güne bari arsan yaa olmazmı?

kookxhottie

Lütfen yılbaşı için yok benim için yada yıl başı için özel bölüm yap efenin ölümü bi rüya olsun kabus olsun kabus Lütfen şuan sınıftayım ağlamaya başladım tekrar kaldıramıyorum aşkım Lütfen 1 bölüm samet in kabusu olsun ölümü 

kookxhottie

Ben efenin etkisinden çıkamıyorum böyle olmamalıydı ben kafamda Samet ile hayallerini bulr kurmuştum psikolojim bozuldu 3 saat ciddi ciddi ağladım olmadı bu efenin ölümü olmadı Be 

qhoneix

Selam gençler ne yapıyorsunuz umarım iyisinizdir. Bu aralar sınavlarım olduğu için çok sık bölüm atamıyorum ama sınavlar biter bitmez bölümler gelecek inşallah. 
     
     Bu arada aklımda milyonlarca kurgu var ama yazamıyorum. 
     
     Bir ara yazdığım ama sonradan kaldırdığım beşten fazla kurgu var daha onları yazmaya başlamadan yeni kugular yazmak istiyorum. Ama yeni kugular beni baya heyecanlandırıyor. 
     
     Hele şu sınavlar bitsin sonra önümüzdeki maçlara bakacağız