𝐳𝐚𝐜𝐡𝐨𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐭𝐮𝐥𝐨𝐧𝐞 𝐝𝐨 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐜𝐳𝐤𝐚

☔️

Wyobraź sobie, że istnieję. Już? To teraz wyobraź sobie, że mam duszę. Gotowe? Możemy zaczynać, jestem już częścią twojego ogrodu!

☔️

Gdzie się znalazłeś, mój drogi przyjacielu? Rozpoznajesz tę furtkę? Nie? Oczywiście, że nie! Ah, przepraszam, zapomniałam powiedzieć, byś zdjął obuwie, zostawiając swe troski, bóle i cierpienia. Codziennie wieczorem przechadzam się i zbieram te buty, po czym koloruję ję i czyszczę na krańcu mego ogrodu. Nie martw się, są w dobrych rękach. Teraz, gdy masz na sobie tylko to, co utkane z lekkości i zaufania oraz myśli, które odpowiadają stokrotkom, wejdźmy. Nic ci nie ciąży, mi też nie będzie. Spójrz, jesteśmy w ogrodzie. Wszędzie rośliny i najróżniejsze kwiaty, jedne to żółte słoneczniki, inne szare chwasty. Patrz! Każda róża ma swoją plakietkę. Jedna z napisem "Złoty znicz", druga "Arcyklejnot" czy "Liść Lorien". Jest jeszcze "Czapka Septimusa", a dalej "Broszka Maryli". Róż są niezliczone ilości, a każda coś znaczy, wiesz? Przy każdej roślince czujesz co innego. Jedna budzi w tobie wrażliwość, inna przypomina o nienawiści. Ah, chcesz poczytać? Nic dziwnego, przecież mój ogród jesteśmy jak biblioteka! Jest tu też wiele innych rzeczy, uczuć, a nawet ludzi... Chcesz ich poznać? Nie ma tak łatwo, nikt nie ma klucza do mojej duszy. Ale mogę ci powiedzieć to, co sama wiem. Chcesz? To patrz, furtka jest teraz inna, pomarańczowa. To za nią skrywa się część moich marzeń, które przecież jako jedyne mówią prawdę o nas. Zaprowadzić cię? Nie martw się, idę z tobą! Poprzez słoneczniki, maki, niezapominajki i róże, topole, baobaby i wierzby płaczące... Przy których kiedyś się zatrzymamy, jeśli tylko odnajdziesz pomarańczowe drzwiczki.

𝒌𝒐𝒄𝒉𝒂𝒏𝒆 𝒌𝒘𝒊𝒂𝒕𝒚...
@DiabolicLove
@Alvaris_Black
@lekkoduszka
@-KPINA

jeѕт ιcн wιele, wѕzyѕтĸιcн ĸocнaм вardzo мocno!

♡ ig: optymistkaaa555.ofc.watt
lub optymistkaaa555
  • Sadzę w mojej duszy róże
  • JoinedAugust 23, 2017Last Message
optymistkaaa555 optymistkaaa555 Oct 13, 2019 07:59PM
Hej hej, chcielibyście Problemy pisarzy? Wiem, że tego jest pełno, ale zazwyczaj problemy się powtarzają, a mi przychodzą do głowy zupełnie inne... Oraz byłaby to jakaś kontynuacja Problemów książkoh...
View all Conversations

Stories by ⚘ 𝐝𝐞𝐦𝐨𝐢𝐝𝐞𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞 ⚘
DON'T GET ME DOWN » syriusz black by optymistkaaa555
DON'T GET ME DOWN » syriusz black
Gdy znalazła się na szczycie, wiedziała, że to on będzie tym, który ją z niego zepchnie. Jednak kim by była...
ranking #10 in romantic See all rankings
Bezimienna Księżniczka ✓ by optymistkaaa555
Bezimienna Księżniczka ✓
❝ Każdego popołudnia przeglądała się w spokojnej wodzie, zabarwionej przez młode pędy żółtych kwiatów, pragną...
ranking #280 in księżniczka See all rankings
To nie jest list miłosny ✓ by optymistkaaa555
To nie jest list miłosny ✓
❝ Uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy, nie przemija jak jesienne liście. U Ciebie zawsze trwa lato, które wzm...
ranking #12 in kraina See all rankings