Eehm...no, ahoj? Fakt nevím, jak bych vás měla pozdravit, tak snad obyčejné ,ahoj' postačí. 
Tak fajn, pozdrav máme za sebou.
A teď k tomu, co byste na mém profilu mohli najít za příběhy.
Strašně ráda čtu. Jako fakt hodně ráda. A skoro vždycky, když přečtu nějakou knížku, zajímá mě, jak by ten příběh asi pokračoval dál. Nebo, co by se dělo s vedlejšími postavami. Nebo taky, co se dělo před příběhem obsaženým v knížce? A právě proto pod mýma rukama často vznikají fan-fikce na knížky. Jenže můj problém je, že jakmile nějakou knížku dočtu, tak o ní hned chci psát, a ty minulé mají tak trochu smůlu. A ještě byste měli vědět, můžou se zde objevit i kratší příběhy, ne celé knihy, třeba povídky.

V současné době zde můžete najít pár povídek, ať už dokončených nebo ne, a dvě fanfikce na fandom Harry Potter. Jedna nese jméno: Ona a on, a vypráví o době, kdy Bradavice navštěvovali děti Harryho Pottera, tzv. Next Generation. Nejsem na ní nijak zvlášť pyšná, ale mrknout se můžete.
Tou další je fanfikce: Nikdy Pottere!, která má sice méně ohlasů, ale mám jí radši. Ta naopak vypráví o době Harryho rodičů, a slavných Pobertů.
Poté tu je ještě jedna ff, které se chci docela věnovat. Zaměřuje se, na doufám originální, shipy z Harryho Pottera. Je nejnovější, takže doporučuji k přečtení. :)
A posledním příběhem, který je na mém profilu úplně nový, teď má teprve dvě kapitoly, je příběh: Prokletý sen. Je to fantasy, ale naleznete tam i romantické prvky. Hlavně ať vás neodradí začátek, tam to na fantasy moc zatím nevypadá, ale nechte se překvapit. Tomuto příběh se chci více věnovat, takže mám v plánu ho určitě dokončit. :D
Tak...no, to je asi tak všechno, co byste měli vědět. Tak na viděnou, na shledanou, ahoj, zatím, zase někdy...no prostě čau. :D :3
  • JoinedMarch 16, 2016Stories by Oly Nová
Nikdy, Pottere!/Jily by ol_nova
Nikdy, Pottere!/Jily
Příběh vypráví o tom, co se dělo, když se po bradavických chodbách proháněli Poberti, a mladičká Lily Evansov...
ranking #402 in harrypotter See all rankings
Crazy ships from HP by ol_nova
Crazy ships from HP
Nudí vás už shipy jako ,,Dramione ", ,,Romione", nebo ,,Hinny"? Tak tohle je něco pro vás! Šíl...
ranking #30 in ships See all rankings
Ona a on by ol_nova
Ona a on
Fan fikce na tzv. novou generaci, tedy generaci synů a dcer hrdinů, jako je Harry Potter. Jak s jejich vztahy...
ranking #14 in jamessiriuspotter See all rankings
2 Reading Lists

HP