nuranaydnn

O kadar karmaşık ve berbat durumdayım ki gençler.. Bazen hiç tanımadığım biriyle saatlerce konuşmak istiyorum. Hiç koca dünyada sıkıştığınızı hissettiniz mi, aynen öyle hissediyorum. Bölüm istediğinizi biliyorum ama odaklanamıyorum. Yazsam da içim yazıya dökülüyor, karamsar şeyler çıkıyor ortada. Sizleri de üzmek istemiyorum. Umarım beni anlarsınız.
     	
     	Kitabı asla bırakmadım, bilirsiniz içinde sarı lacivert olan hiçbir şeyi terketmem :) Sadece yazarken zorlandığım için geniş aralıklar oluyor. 
     	
     	İsterseniz bu süreçte bölümleri yazmaya çalışırken bana yardım edebilirsiniz ya da ben size bölüm gelene kadar ufak spoiler verebilirim. Bir instagram, Twitter ya da WhatsApp grubu kurup beni alabilirsiniz. Dediğim gibi tamamen isteğinize kalmış. Bölüm bekleyenler için bulabildiğim en alternatif yol budur efendim. 
     	
     	En kötü derdimi dinlersiniz yahu :) 
     	
     	Hepinizi çok öptüm aşklarım <3

thequeenofbosisler

@nuranaydnn yaa ye gördüm duyuruyu kendini iyi hissetmen önceliğin olsun lütfenn kitabı bırakmama sevindirdi çünkü hayvan gibi seviyorum ama ne za an iyi hissetmeye başlarsan o zmana devam et
Reply

Turkkahvesilover

@nuranaydnn İstediğin zaman benimle dertleşebilirsin, umarım huzurlu olursun en kısa zamanda 
Reply

sakinimsakin

@ nuranaydnn Allah yardımcın olsun yazarcım insan beklemek istemiyor ama önemli olan sensin umarım isteklerine ulaşırsın ve herşey istediğin gibi olur grup açarsanız haber verin lütfen 
Reply