Jeśli ujrzycie kiedyś dziwne dziewczę w okularach, latające po świecie z obłędem w oczach i aparatem w ręku, wiedzcie, że prawdopodobnie napotkaliście na swojej drodze Justynkę, zwaną również nowhere girl, a przez niektórych trollem.

Jest to pannica siedemnastoletnia, którą wiek zobowiązuje chyba do zachowania jako tako dojrzałego, ale która raczej na to nie zważa. Jeśli akurat nie uwiecznia świata na pseudoartystycznych zdjęciach, najpewniej słucha muzyki i może nawet udaje, że coś pisze. Nie łudźcie się jednak, że jej to wychodzi. Zwykle kończy stwierdzając, że pisanie jest ciężkie, a myślenie jeszcze bardziej.

Lubi ciszę i spokój, czy to za zamkniętymi drzwiami swojego pokoju, czy na pustej plaży, gdzie wsłuchuje się w szum fal. Nałogowo wdycha zapach powietrza po deszczu i zachwyca się pięknem świata, wyobrażając sobie, jakby go namalowała, gdyby umiała malować. Dopiero potem przypomina sobie, że nie umie i dlatego robi zdjęcia. Kocha podróżować, na miejsce jednego zaliczonego punktu z listy "do zobaczenia" wskakiwałoby dzięsieć innych, gdyby nie to, że jest zbyt leniwa, by sporządzić taką listę.

Zbyt wiele czasu spędza zachwycając się malarstwem, ukochaną muzyką, a w szczególności Beatlesami i książkami, które nawet nie są naprawdę dobre.

𝐌𝐔𝐙𝐘𝐊𝐀
The Beatles, Mumford and Sons, Florence and the Machine, Laura Marling, Of Monsters and Men, The Lumineers, Hozier, The Dumplings, Kaleo, Three Days Grace, Papa Roach, Dawid Podsiadło, Pink Floyd, Queen, U2, Sorry Boys, Kwiat Jabłoni, Isaac Gracie, Dodie, Simon and Garfunkel

𝐅𝐀𝐍𝐃𝐎𝐌𝐘
Percy Jackson, Harry Potter, Magnus Chase, Hamilton, The Beatles, Marvel

𝐊𝐎𝐍𝐓𝐀𝐊𝐓
instagram ↬nowheregirl5643
twitter ↬ __nowheregirl__
spotify ↬ nowhere_girl
  • JoinedSeptember 15, 2015Last Message
nowhere__girl nowhere__girl Dec 22, 2019 11:48AM
hej hej, na koncie @kaczemary pojawił się właśnie pierwszy rozdział opka, w którego pisaniu uczestniczę, zapraszam serdeczniehttps://my.w.tt/O4wTreKMC2
View all Conversations

Stories by wiedźma
JAK Z OBRAZKA by nowhere__girl
JAK Z OBRAZKA
❝JESTEŚMY JUŻ NA TAKIM ETAPIE, ŻE NASZA RODZINA NIE WYGLĄDA DOBRZE NAWET NA ZDJĘCIACH❞ Łucja właśnie zdała ma...
ranking #150 in summer See all rankings
❝FICKLE GAME❞ GRAPHIC PORTFOLIO by nowhere__girl
❝FICKLE GAME❞ GRAPHIC PORTFOLIO
ot, kolejna książka z grafiką
ranking #89 in covers See all rankings
❝ŚNIEŻYNKA❞ ORIGINAL STORY by nowhere__girl
❝ŚNIEŻYNKA❞ ORIGINAL STORY
❝CZASAMI CHCIAŁBYM, BY Z PRAWDZIWEGO ŻYCIA MOŻNA BYŁO UCIEC TAK, JAK Z NIEUDANEJ IMPREZY. NO WIESZ, TYLKO TY...
ranking #735 in szkoła See all rankings
8 Reading Lists