,,Heeeeja ^^ 
Może zacznę od tego, że mam na imię Natalia (nie trudno się domyślić XD) i ogólnie zawsze znajdziecie mnie pod oficjalnym pseudonimem ''nati020''. Zawsze się tak podpisuję, choć właściwie nie wiem dlaczego :-? Muszę też przyznać, że nieźle się wkurzyłam, gdy zobaczyłam, że na tym serwerze ten nick jest już zajęty. Ale mniejsza z tym. Teraz coś więcej o mnie:
Kocham ''Warrior Cats''! Można by powiedzieć, że to całe moje życie, zaklęte na kartkach zwykłego papieru. W ogóle, w całości jestem kociarą, chociaż równie mocno kocham też inne ssaki. Pisanie to takie moje hobby i często nie potrafię przystopować :-p Niestety XD Dlatego przeważnie jestem zmuszona kasować takie moje ''niedobitki''. Ale z ''Warriors Cronicles: Kroniki Wojowniczki'' raczej tak nie będzie. Więc proszę o komy, opinie i obserwowanie :) Dla mnie zawsze, przede wszystkim liczy się opinia moich czytelników ;-)
Uwielbiam też jazdę konną i ślęczenie nad kartką papieru z zapasem ołówków i kredek. Zawód na przyszłość? Zdecydowanie pisarka! A oprócz tego rozważam również aktorstwo i grafikę komputerową. A, no i nie wyobrażam sobie życia bez mikrofonu i podkładu muzycznego ;)''

~nati020
  • Miedzna
  • JoinedOctober 16, 2016Last Message
natasza01 natasza01 Aug 31, 2018 04:42PM
Chyba jeszcze raz uczynię tutaj spam xD Czy ktoś byłby tak miły i wytłumaczył mi dokładnie, o co chodzi z tą nową aktualizacją wattpad? W sensie na 19th sept. Czy coś.... Proszę...?
View all Conversations

Stories by nati020
Niezwykłe PSYpadki by natasza01
Niezwykłe PSYpadki
''Hej! To ja: taki rudy chudzielec, odrzucony przez swoją watahę... Poprawka: wilk z nadętym ego, który samod...
ranking #491 in magia See all rankings
Nominacje by natasza01
Nominacje
*Jakiś wyrafinowany opis*
ranking #500 in odpowiedzi See all rankings
Warriors: Two sides by natasza01
Warriors: Two sides
Książka pisana przez: @Kreatywna (jako Venus) i @natasza01 (jako Scourge) '' *Z perspektywy Venus* Siedzieliś...
ranking #159 in opowiadanie See all rankings
2 Reading Lists