*uwaga cukier dużo cukru, bez odbioru*

lubię rozmawiać. naprawdę.
uwielbiam myśleć i ludzi, którzy myślą i tworzą, i oddają się pasji, i nie czują się wyjątkowi, ale na pierwszy rzut oka widać, że tacy są, i mówią, gdy czują ogromną potrzebę podzielenia się swoim spostrzeżeniem, i ekscytują się, i choćby próbują coś tworzyć, bo mają w sobie cząstkę kreatywności, i widzą różne sytuacje w różnych odcieniach nieba, i dostrzegają małe gesty, i plują sobie w twarz, gdy kogoś krzywdzą, choć mają gigantyczną potrzebę sprawienia by inni czuli się tak źle jak oni, i są uprzejmi a nie fałszywie mili, i śmieją się z siebie i nawet gdy inni się nie śmieją, i czują. i uczą się jak reagować na falę emocji, uczuć, myśli, które się w nich pojawiają, a często przytłaczają swoją intensywnością.

czuję się samotna i obsesyjnie poszukuję osób o podobnych zainteresowaniach, poczuciu humoru czy choćby takich, które nie mają nic przeciwko pojściu do teatru czy galerii sztuki albo rozmowie na temat jakiegoś świetnego wiersza czy filmu z dobrym, klimatycznym soundtrackiem. albo choćby jednej osoby, nie obchodzi mnie to. proszę. milion podrobionych serc dla wszystkich.

bycie miłym mile widziane
zawsze odpisuję

uwielbiam was

Ola/Aleksandra
  • She Came In Through The Bathroom Window
  • JoinedMay 5, 2016


Last Message
lynchsboyfriend lynchsboyfriend Nov 30, 2019 09:25PM
mam ochotę na jakąś interakcję a wszędzie pusto aha niefajnie obrazimy się na sb chyba (sorry im bored with myself actually)
View all Conversations

Story by lemonboy
tomik sklejony watą cukrową by lynchsboyfriend
tomik sklejony watą cukrową
przedstawiam wam moje pyskate, smarkate, pogubione i żywiące się dziwną fascynacją dziecko {które tak jak dzi...
ranking #420 in poezja See all rankings
5 Reading Lists