B612 de yaşayan bir  potterheadim ben. Bir dondurma ve bir beyaz peynir içinse, çikolatayım aynı zamanda. Bir kız var buralarda, bana Ro diye seslenir daima. Kitaplarda kaybolup, satır aralarına diktiği küçük çiçek tohumlarını göz yaşları ile sulayan bir botanik delisiyimdir belki de. Mrs. Turner ile kol kola verip sevdiklerimiz için dalgaları ve insanları aşabilecek kadar sadakat ve cesaret doluyumdur bazen de. 
Geceleri uyumayıp gökyüzünü izleyen, kendi çiçeğinin de oralarda bir yerlerde olduğunu bilerek gülümseyen bir kızçe.
Bazı düşüncelerini baobaplar sarmış, kalbine kilit takmış, içindeki kelebekleri okyanusa salmış, beynimde şarkı söyleyen kuşları ormanlara bırakmış, çatlak patlak yusyuvarlak düşüncelerini saklamayı aklından bile geçirmeyen özgüven patlaması, aynı zamanda imame diye bahsedilen bir kızım ben.

Soğuk havayı ve soğuk renkleri seven, ama bazen neon renkler kadar canlı, bazen ise pastel tonlar kadar soluk olan ruhum, her zaman mavilikler kadar özgürdür de. Kutup Yıldızı gibiyim hatta ben. Siyah karanlık gecede parlayan, ama parladığı renk de, gri olan, küçücük bir yıldız.

Ama bildiğiniz üzere B612 de yaşıyorum. Bana haber edecek olursanız, sözlerinizi bulutlara takıp üfleyin. Ben size baykuşum ile mektup yollarım ...
  • Cissy'nin panosunu temizliyor
  • JoinedJuly 30, 2016


Last Message
littlemarceline littlemarceline Jan 21, 2018 05:31PM
TARİHE YAZILSIN BUGÜN, DEMİGOD OLDUM BEN 
View all Conversations

Stories by a l e s s a n d r a
★A Sky Full Of Stars★ by littlemarceline
★A Sky Full Of Stars★
"Cause you are a sky full of stars, Andromeda." ★ "Brazil ski...
Merlin Sizi Alsın - Challenge  by littlemarceline
Merlin Sizi Alsın - Challenge
Akıma kapıldım dkaldpaofjaldjwk
1 Reading List