7dm

Ben sizi değiştirecek, adalet dağıtacak, savaşta bir kahraman gibi ölecek kişi değilim. Ben sizin ahlakınızı, ailenizi, düşüncelerinizi değiştirecek kişi de değilim. Çünkü buna ihtiyacınız yok. Sürekli koyun gibi güdülmeye, bilmediğiniz birinin önderliğine ihtiyacınız yok. Sizin siz olmaya ihtiyacınız var. Ne aptal bir seks objesi ne de güç gösterisi yapabilecek kaslara, paraya, güzel bir surata, iyi bir vücuda... İhtiyacınız var. Sizin birey olmaya, kendi düşüncelerinizin olmasına, kendinize lider olmaya ihtiyacınız var.

Ben insanların yarattığı hiçbir şeye inanmıyorum. Dine, devlete, kültüre, atalara... Bunlarla övünüp durmuyorum çünkü tarih kan, tecavüz, çığlık, köle kokuyor; sınıflandırma, ezme, dil, din, batıllık kokuyor; aşağlama, cehalet, cinsiyet kokuyor. Bazıları bunun farkında değil. Geçmişiyle övünüp duruyor, dinine güvenci tam cennete gideceğini düşünüyor, ataları gibi cesur ve yiğit olacaklarını... İnsanlığını savunması gerken yerde insanların yönetilmesi için kurulan düzeni: dini, kültürü, ataları savunuyor. İnsanlar gerçekten neyi neden yaptıklarını bilmeden düşünüyorlar, para diyorlar, para için savaştıklarını düşünüyorlar oysaki tam bir saçamlık. İnsanlar Tanrı olabilimek için her şeyi yapıyorlar. Ve onlara siz izin veriyorsunuz. Siz bu olanlara göz yumup kör ve sağır birini sahneliyorsunuz çünkü siz kukla olmaktan öteye gidememiş bir koyun sürüsüsünüz. O kuyunun en dibine iniyorsunuz. Onların kuyusununda ki suyu sizin varlığınız oluşturuyor.
Ben devletten, örgütlenmelerden, toplumlardan nefret ediyorum. Kadın ve erkek diye ayıran zihniyetten tiksiniyorum. Ve sizleri sadece birbirinize düşman etmekten öteye gidemeyen sistem yarattığınız kaosu zevkle izliyor.

Ben ne bir millettenim ne bir dinden nede bir cinsiyetten ben sadece insanım. Ne savunduğum birileri var ne de uğruna savaştıklerım. Ben kendim için savaşırım, dini, dili, devleti koymadan kendim için savaşırım. Ve bunu bilmelisiniz ki kimse masum veya kurtarıcı değil.
  • ac| titan,, Aokigahara
  • JoinedMay 3, 2016Last Message
lTimshel lTimshel 5 hours ago
Neyi fark ettim, biri kendini çirkin bulduğunu söylediğinde ya da herhangi bir şey konusunda kendini aşağladığında sadece ego tatmini için diyor. "Hayır, sen öyle değilsin." dememizi. Bu nedenle biri...
View all Conversations

Stories by Toprak & Asura
ALAYCI KUŞ by lTimshel
ALAYCI KUŞ
Yataktan sarkan ellerim kana bulanmıştı. Ağzım kapalıydı, uzun saçlarım yüzümü örtüyordu. Korkudan ve acıdan...
ranking #3 in susmak See all rankings
DAYANA by lTimshel
DAYANA
"Onu gördün mü?" diye heyecanla söylenen Anna' ya gözlerimi devirerek baktım. "Kimi gördüm mü...
+8 more
Ya Sonra by lTimshel
Ya Sonra
"Hey, kimsin?" Korkmama rağmen bir kaç adım ötemde sırtı bana dönük olan kişiye bağırdım. Beni du...
ranking #110 in gerçek See all rankings
1 Reading List